27.04.2017 р.

CorelDRAW Graphics Suite 2017

Конкурентні переваги:

 • Комплексний пакет потужних додатків містить універсальні засоби для редагування фотографій, розробки веб-сайтів, виконання трасування і створення високоякісної графіки, ілюстрацій і макетів.
 • Новий інструмент LiveSketch дозволяє створювати векторні об'єкти за допомогою малювання на пристроях з перовим введенням так само легко і природно, як при малюванні олівцем на папері. З LiveSketch CorelDRAW 2017 пропонує неймовірно захоплюючий творчий метод роботи з векторними об'єктами в режимі реального часу.
 • Надійний графічний пакет користується довірою понад 15 мільйонів користувачів по всьому світу. CorelDRAW дозволяє як професійним дизайнерам, так і власникам підприємств малого бізнесу, а також просто любителям займатися створенням різноманітних високоякісних проектів.
 • Передбачені гнучкі і економічні варіанти придбання: безстрокова ліцензія, яка передбачає оплату разовим платежем, і підписка, яка дозволяє оплачувати програмне забезпечення по міру необхідності.
 • У пакеті представлені неперевершені інструменти для роботи зі шрифтами і засоби індивідуального налаштування робочого середовища.
 • Лідируюча в галузі сумісність файлів максимально спрощує завдання імпорту та експорту: CorelDRAW Graphics Suite підтримує більше 100 форматів, в тому числі PDF, Microsoft Word, Adobe Illustrator і Photoshop.
 • CorelDRAW Graphics Suite включає цінний контент, призначений для використання як в якості основи для проектів, так і для художнього доопрацювання: 10 000 картинок і цифрових зображень, 2000 цифрових фотографій у високій роздільній здатності 1000 шрифтів TrueType і/або OpenType, 350 професійних шаблонів, 2000 шаблонів для оформлення транспортних засобів, понад 700 інтерактивних рамок і фото- рамок, а також понад 600 фонтанних, векторних і растрових заливок.

5 головних аргументів на користь покупки:

 • Інструмент LiveSketch який економить час. Перетворюйте художні ескізи в векторні криві прямо на пристроях з перовим введенням. LiveSketch перетворює штрихи і комбінує їх з існуючими векторними кривими. Ця технологія дозволяє малювати і працювати над дизайн-проектами в будь-якому місці і в будь-який час. А найкраще те, що цей новий революційний інструмент повністю усуває необхідність в трудомісткому процесі створення начерків на папері з подальшим скануванням і перетворенням їх у векторний формат.
 • Покращені вузли, маркери і прев'ю. Перероблені вузли і маркери, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, забезпечують більш ефективне і інтуїтивно зрозуміле маніпулювання вузлами. Тепер кожному типу вузлів присвоюється унікальна форма, що дозволяє легко визначати вузли з перегином, вузли зі згладжуванням і симетричні вузли. Функція попереднього перегляду була поліпшена таким чином, щоб вузли і ручки не губилися на кольоровому тлі. Видимість інтерактивних регуляторів заливок і ефектів прозорості також була підвищена.
 • Орієнтований на сенсорні пристрої інтерфейс користувача. Підтримка планшетного режиму істотно полегшує і прискорює процес створення ескізів і внесення змін в проект за допомогою пера або за допомогою торкань. Новий сенсорний робочий простір «Дотик» оптимізує інтерфейс користувача, максимально збільшуючи вікно малювання і відображаючи тільки необхідні інструменти і команди. Масштабування і панорамування одним жестом підвищує продуктивність роботи та економить час. При підключенні клавіатури програма автоматично переходить в класичний робочий простір. В режимі планшета передбачена можливість вибирати конфігурацію інтерфейсу, що відповідає перевагам користувача.
 • Якісні удосконалення перового введення. Нативна підтримка Surface Studio і Microsoft Dial, а також розширена підтримка перового введення дозволяють зберегти природні відчуття при малюванні і дають можливість домагатися більш експресивних результатів. В переробленому інтерфейсі забезпечений прямий доступ до елементів управління, які необхідні для виконання поточного завдання. Крім того, передбачена можливість швидкого вибору найбільш ефективних в конкретній ситуації властивостей пера. Удосконалення, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, дозволяють використовувати силу натиску, нахил, поворот і напрямок руху пера для управління різними інструментами і ефектами.
 • Імпорт робочих просторів з попередніх версій. Можливість імпорту робочих середовищ з попередніх версій прямо в CorelDRAW Graphics Suite 2017 дозволяє безперешкодно продовжувати роботу над проектами, розпочатими раніше. Кілька клацань миші - і ви знову зможете використовувати робочі простори, створені у версіях X6, X7 і X8 CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT. У програмі передбачені гнучкі можливості імпорту окремих елементів робочого простору в поточному робочому середовищі, а також засоби створення абсолютно нового інтерфейсу користувача.
© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053