Acronis Disk Director 12

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Acronis Disk Director 12 — це набір потужних інструментів для оптимізації використання дискових ресурсів і захисту даних. З його допомогою можна створювати розділи дисків і керувати ними, щоб зберігати різні файлові або операційні системи на одному диску, швидко відновлювати втрачені або видалені дані, скорочувати час створення резервних копій образів і роботи засобів діагностики, а також покращувати загальну продуктивність комп'ютера.

Що нового:

 • Сумісність з UEFI. Рішення Acronis Disk Director 12 призначений для роботи з системами на основі BIOS і UEFI.
 • Підтримка Windows 10. Рішення Acronis Disk Director 12 сертифіковане для роботи з усіма версіями операційної системи Windows, в тому числі Windows10.

Основні можливості:

 • Операції з даними. У міру необхідності можна керувати своїми даними - створювати, копіювати, масштабувати, перетворювати, розбивати і об'єднувати томи і файли.
 • Як розділити. Зіставлення жорстких дисків і створення розділів стало ще простіше і швидше. Форматування розділів, а також присвоєння їм букви і активного статусу здійснюється за один етап, що дозволяє заощадити час і уникнути помилок.
 • Форматування. Завдяки зручному для користувача інтерфейсу Acronis Disk Director виконання складних операцій стає набагато простіше і ефективніше. Доступно форматування дисків в різних файлових системах - FAT16, FAT32, NTFS, Exts, Ext3, Reiser3, Linux або SWAP.
 • Відновлення. За допомогою спеціального зручного інструменту можна відновлювати томи після випадкового видалення або пошкодження через апаратних збоїв.
 • Клонування. Можна клонувати систему на запасний диск. Немає необхідності витрачати багато часу, встановлюючи операційну систему і додатки, які були на старому диску. Клонування диска повертає вас до роботи вже на новому диску всього через кілька хвилин.
 • Встановлення. Можна розбити том на дві частини і встановити на один з томів другу операційну систему.
 • Перетворення. У міру необхідності можна швидко виконувати перетворення дисків зі звичайних в динамічні і назад протягом декількох секунд.
 • Рознесення. Можна рознести томи по кільком фізичним дискам. Доступна підтримка до 32 дисків.
 • Доступ. Acronis Disk Editor підтримує прямий байтовий доступ і функції редагування на диску.
 • Завантаження. Підтримка середовища передвстановлення Windows 10, завантаження виконується з CD/DVD-диска або USB-накопичувача без встановлення операційної системи.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" по тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053