Adobe Photoshop Lightroom 6

5 669 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM 6

Переглядайте. Обробляйте. Публікуйте. За допомогою усього однієї програми.

Все, що вам треба, окрім камери. Впорядкування, обробка і публікація. Програмне забезпечення ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM 6 об'єднує усі інструменти для роботи з цифровими фотографіями в одному швидкому і потужному застосуванні. Використайте ефективні і прості інструменти для автоматичного коригування зображень або повністю контролюйте кожен етап - від редагування до публікації.

Демонстрація кращих якостей фотографій. Демонструйте найкращі якості ваших фотографій на рівні пікселів - незалежно від того, чи використовуєте ви професійну камеру DSLR або камеру в телефоні. ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM 6 містить повний набір передових інструментів.

Зручні інструменти для публікації. Створюйте елегантні фотоальбоми і легко публікуйте фотографії на веб-сайтах соціальних мереж і у веб-галереях, створюйте слайд-шоу, друкарські матеріали і т. д.  Lightroom містить ефективні інструменти для демонстрації ваших фотографій друзям, близьким і клієнтам.

КЛЮЧОВІ АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ ПРИДБАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM 6:

 • Новинка Відновлення кольору і тіней. Відновлюйте деталі фотографій, зроблених камерою в умовах низької або високої освітленості. Тепер ви маєте приголомшливі можливості для створення приголомшливих зображень на основі фотографій, зроблених в умовах поганого освітлення.
 • Новинка Створення фотоальбомів. Створюйте привабливі альбоми фотографій за допомогою різних простих у використанні шаблонів, що містяться в Lightroom, потім відправляйте фотоальбом в друк декількома клацаннями мишею.
 • Неперевершені інструменти для обробки зображень. Продемонструйте кращі якості своїх фотографій за допомогою найсучасніших інструментів для обробки зображень. Виконуйте точне коригування або редагуйте окремі фрагменти зображень.
 • Середовище зворотнього редагування. Середовище зворотнього редагування зображень забезпечує широкі можливості для експериментів і допомагає розкрити увесь творчий потенціал. Початкові зображення при цьому не змінюються, що дозволяє з легкістю відмінити виконані коригування.
 • Пензлі для редагування окремих областей. Гнучка кисть, яка дозволяє коригувати зображення на вибраних ділянках, допоможе вам краще контролювати творчий процес.
 • Ефективні інструменти для перетворення зображень в монохромні. Повний контроль над рівнем тонів для створення монохромних зображень. Точне змішення восьми колірних каналів при перетворенні зображення у відтінки сірого.
 • Розширена підтримка відео. Упорядковуйте, переглядайте, коригуйте і редагуйте відеокліпи. Відтворюйте і обрізуйте кліпи, витягайте фотографії з кліпів, а також використайте інструмент Quick Develop для коригування відео.
 • Ефективне зниження шуму. Домагайтеся приголомшливих результатів і природності готових зображень, використовуючи сучасні технології зниження шуму. Зменшуйте рівень шуму усього зображення або окремих областей.
 • Коригування декількох зображень одним натисненням. Економте час при обробці безлічі зображень. Одночасно застосовуйте однакові параметри, наприклад налаштування експозиції і контрастності, до усіх фотографій групи за допомогою стилів або функції синхронізації.
 • Тісна інтеграція з Adobe Photoshop. Вибирайте одну або декілька фотографій і автоматично відкривайте їх в програмному забезпеченні Adobe Photoshop для детального редагування на рівні пікселів. Результати редагування вмить відображаються в Lightroom.
 • Висока міжплатформена продуктивність. Прискорюйте повсякденні завдання при роботі із зображеннями, швидше обробляйте фотографії завдяки міжплатформеній підтримці останніх версій 64-розрядних операційних систем Mac OS і Microsoft Windows.
 • Інтуїтивно зрозуміле середовище. Підвищуйте продуктивність своєї роботи. Інтуїтивне середовище і елементи управління Lightroom зручні у використанні і дозволяють легко виконувати завдання по обробці фотографій.
 • Інтегрована зйомка. Імпортуйте і переглядайте зображення в усіх деталях відразу після зйомки, використовуючи інтегровані функції захоплення зображень з камери. Перевіряйте умови зйомки і освітлення під час роботи.
 • Збереження готових налаштувань. Для заощадження часу ви зможете миттєво застосовувати до зображень готові налаштування. Просто збережіть готові налаштування за допомогою стилів і застосовуйте їх до інших фотографій у будь-який час одним клацанням мишею.
 • Розширені інструменти для управління зображеннями. Використайте потужний набір функцій управління зображеннями для впорядкування, оцінки фотографій і додавання міток, а також для швидкого пошуку фотографій за допомогою тегів метаданих.
 • Поліпшена інтеграція з сервісами онлайн-публікації. Легко публікуйте зображення на самих різних веб-сайтах соціальних мереж і веб-сайтах для обміну фотографіями, наприклад Facebook і Flickr. Деякі веб-сайти дозволяють відображати онлайн-коментарі до ваших зображень в Lightroom.

ТАБЛИЦЯ ПОРІВНЯННЯ ВЕРСІЙ

Програмне забезпечення Adobe Photoshop Lightroom 6 містить додаткові можливості, які дозволяють створювати приголомшливі зображення і допомагають вам реалізувати ваші творчі ідеї. Нові інструменти дозволяють підвищити деталізацію темних і світлих областей, а також виконати точне коригування балансу білого, рівня шуму і т. д. Впорядкування зображень за місцем зйомки. Створюйте елегантні фотоальбоми. Легко публікуйте зображення на веб-сайтах соціальних мереж і веб-сайтах обміну фотографіями, у тому числі Facebook і Flickr. Переглядайте відеокліпи, виконуйте просте редагування і завантажуйте кліпи в HD- якості на ці веб-сайти.

Ліцензія:

 • Lightroom 6 Multiple Platforms International English AOO License TLP (1 - 9,999) - 5 669 грн.

Дивіться також:

Adobe Standard DC 2017

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Acrobat Pro DC 2015, Adobe Standard DC 2015, Adobe Creative Cloud для робочих груп, Adobe Premiere Elements 15, Adobe Photoshop Elements 15, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Muse CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053