Adobe Creative Cloud для робочих груп

24 437 грн    

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

ADOBE CREATIVE CLOUD FOR TEAMS

Програмне забезпечення Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує доступ до набору передових інструментів для створення творчих проектів з функціональними можливостями рівня підприємства.

Підписка на програму Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує вашій компанії доступ до будь-яких застосувань з пакету Adobe Creative Suite 6, а також програмне забезпечення  Adobe Photoshop Lightroom 5, Adobe Acrobat XI, Adobe Muse, інструментам Adobe Edge Tools & Services і іншим ресурсам. Будучи активним передплатником, ви можете оперативно завантажувати і використати будь-які рішення, доступні у рамках програми, отримуючи у своє розпорядження найбільш досконалі інструменти відразу після їх появи. Крім того, підписка містить доступ до інтерактивних сервісів спільного використання файлів і зберігання даних, засобів організації колективної роботи для приватних робочих груп, а також ефективним способам публікації, допомагаючим компаніям впроваджувати інноваційні рішення і зберігати свою конкурентоспроможність.

ПЕРЕВАГИ ПІДПИСКИ на програмне забезпечення Adobe Creative Cloud  для робочих груп:

  • Кращі у світі інструменти. Надайте в розпорядження усіх членів вашої команди будь-які застосування з пакету Adobe Creative Suite 6, а також інструменти Adobe Muse, Photoshop Lightroom 4, Acrobat XI, Adobe Edge Tools & Services і інші. Кожен співробітник дістає моментальний доступ до нових застосувань і служб відразу ж після їх виходу.
  • Публікація додатків і веб-сайтів. Знайдіть нову аудиторію для вашого контенту завдяки службам публікації, включеним в програму Adobe Creative Cloud. Можливість створення і розміщення веб-сайтів, розробки барвистих цифрових застосувань для iPad і багато іншого.
  • Висока ефективність і безпека спільної роботи. Тепер ви можете легко організувати спільну роботу. Обмінюйтеся файлами або теками з одним користувачем або з декількома співробітниками. Надійність роботи системи гарантують вбудовані ведучі у галузі технології забезпечення безпеки і шифрування.
  • Потрібні вам файли у потрібному вам місці. Працюйте з файлами у себе в офісі, удома або на планшетному ПК. Зберігайте їх в теку Creative Cloud Files на вашому робочому столі для синхронізації з членами вашої робочої групи і вашими пристроями. Кожному користувачеві надаються цілих 100 ГБ дискового простору в хмарі для зберігання даних.
  • Централізоване адміністрування. Простота управління і масштабування програмного забезпечення ваших співробітників з використанням централізованих засобів закупівлі і ліцензування. Ви і призначені вами адміністратори можуть легко додавати, призначати або передавати робочі місця, а також контролювати їх використання співробітниками.
  • Професійна підтримка. Завдяки програмі Adobe Creative Cloud для робочих груп члени вашої команди дістають прямий доступ до професійної підтримки наших фахівців з продуктів. Просто складіть графік індивідуального заняття - до двох в рік для кожного співробітника. Скористайтеся послугами власного експерта Adobe, начебто він знаходився в сусідньому кабінеті.


CCT

Вартість підписки на програмне забезпечення Creative Cloud for teams Multiple Platforms Multi European Languages Grand Gesture Promotion (For CS3 and later) 24 437 грн.

Дивіться також:

Adobe Standard DC 2017

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Acrobat Pro DC 2015, Adobe Standard DC 2015, Adobe Creative Cloud для рабочих групп, Adobe Photoshop Elements 13, Adobe Premiere Elements 13, Adobe Photoshop Lightroom 6, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Muse CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053