Adobe Muse CC

10 200 грн   

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Розробка веб-сайтів без кодування. Adobe Muse CC надає графічним дизайнерам можливість розробляти унікальні веб-сайти, що відповідають галузевим стандартам, без необхідності написання жодного рядка коду.

Із Adobe Muse CC ви завжди матимете доступ до нових функцій одразу після їх випуску.

Нові функції Adobe Muse CC (2014.1):

 • Самостійне впровадження веб-шрифтів. Додайте завантажені з бібліотек чи служб або придбані шрифти до меню шрифтів Adobe Muse СС для використання з метою оформлення веб-сторінок у подальшому. Веб-шрифти забезпечують можливості виділення та пошуку тексту, а також динамічного масштабування відповідно до коефіцієнта масштабування браузера для кращого керування типографськими елементами сторінки.
 • Марковані та нумеровані списки. Створюйте марковані та нумеровані списки єдиним клацанням. Обирайте серед різноманітних стилів, символів і значків для створення маркерів. Отримайте доступ до повних наборів символів, що включають пунктуаційні знаки та математичні символи. А також регулюйте висоту рядків і розбивку тексту за допомогою спеціальних елементів керування типографікою.
 • Захист типу reCAPTCHA від отримування небажаної розсилки. Гарантуйте відвідувачам вашого веб-сайту безпеку використання контактних форм і захист від автоматизованої небажаної розсилки за допомогою reCAPTCHA – безкоштовної служби Google, яка за допомогою зображень із викривленим текстом і цифрами запобігає автоматизованому доступу.
 • Елементи контактних форм для встановлення прапорців. Відтепер веб-дизайнери можуть за допомогою меню параметрів віджета контактних форм додавати елементи для встановлення прапорців, які можуть використовуватися, наприклад, для прийняття відповідних умов, підписки на розсилку тощо.
 • Підтримка мов із напрямом тексту справа наліво. Створюйте веб-сайти, окремі сторінки або текстові контейнери мовами з напрямом тексту справа наліво, наприклад арабською чи івритом. Текстові кадри та інші елементи, такі як віджети соціальних мереж, буде розташовано належним чином згідно з напрямом тексту вибраної мови.
 • Ярлики завдань для роботи із зображеннями. Під час роботи із зображенням клацніть правою кнопкою миші, щоб виконати одне зі стандартних завдань, наприклад перемістити зображення, прибрати фон чи помістити зображення в певному місці.

Функції Adobe Muse CC (2014):

 • Оновлено з підтримкою 64-розрядних систем
 • Оновлення інструментів редагування у браузері
 • Розширення Creative Cloud
 • Підтримка екранів із надвисокою роздільною здатністю
 • Темне оформлення інтерфейсу користувача
 • Можливість налаштування робочого середовища
 • Підтримка екранів із надвисокою роздільною здатністю, яку забезпечує інтерфейс користувача
 • Покращення зручності використання
 • Покази слайдів із розтягування на всю ширину екрана
 • Попередній перегляд у програмі

Дивіться також:

Adobe Standard DC 2017

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Acrobat Pro DC 2015, Adobe Standard DC 2015, Adobe Creative Cloud для рабочих групп, Adobe Premiere Elements 13, Adobe Photoshop Elements 13, Adobe Photoshop Lightroom 6, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053