Adobe Acrobat Standard DC 2017

7 734 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Знайомтесь з новим Acrobat. Повністю переосмислений і сучасний, він змінить спосіб роботи з дизайном макетів, готових файлів і важливих документів назавжди.

Що таке Acrobat DC?

Це новітня версія провідного у світі рішення PDF. Тепер ви можете заповнювати, підписувати та публікувати PDF-файли на будь-якому пристрої. Редагування будь-чого, навіть роздруківка паперу. Миттєвий доступ до нещодавно переглянутих PDF-файлів на настільному, мобільному та веб-сайті. І витрачати більше часу на важливу роботу, менше часу на паперову роботу.

функції:

  • Ваш офіс так само мобільний, як і ви. Acrobat Pro DC оснащений інструментами, необхідними для роботи з PDF-файлами, включаючи потужні інструменти для друку та цифрові засоби видавництва. Таким чином, ви можете почати проект на роботі, продовжити його налаштування у транспорті і відправити на затвердження з вашої вітальні - без проблем, просто, без зменшення ритму роботи.
  • Acrobat DC працює як магія. Відредагуйте будь-який файл, навіть паперовий. Просто зафіксуйте фотографію за допомогою телефону, а потім відкрийте на своєму робочому столі. Перед вашими очима Acrobat магічно перетворить його на PDF-файл, який можна редагувати на своєму планшеті, у комплекті з власними шрифтами, які відповідають типу у вашому оригінальному файлі.
  • Е-підписи. Acrobat DC забезпечує можливості електронного підписування на більш ніж одному мільярді пристроїв у всьому світі. Тепер кожен може юридично підписати документи пальцем на пристрої із сенсорним екраном або за допомогою декількох швидких кліків у веб-переглядачі. Програма Acrobat DC - це більше ніж застосунок для використання електронного підпису. З його допомогою ви легко надсилаєте, відслідковуєте та зберігаєте підписані документи.
  • Чудовий сенсорний інтерфейс. Сенсорний, повністю мобільний, з блискучим новим інтерфейсом, з легким доступом до всіх налаштувань Acrobat DC настільки дивовижний, що робота виконується швидко і без зусиль.
  • Відкрийте для себе більш творчий спосіб працювати. Коли ви купуєте Acrobat DC, ви отримуєте безкоштовну пробну версію всіх найновіших настільних програм Creative Cloud. У вас є все що потрібно, щоб створювати, редагувати та ділитися своїми яскравими ідеями та ділитись результатами своєї чудової роботи.
ФункціїAcrobat Pro DCAcrobat Standard DC
Створення PDF-файлів та експорт їх у Word, Excel або PowerPoint
Редагування тексту і зображень безпосередньо в PDF-файлі
Легке створення, редагування, підписування та надсилання форм
Порівняйте дві версії PDF, щоб переглянути всі відмінності
Порівняння двох версій PDF документів та виявлення всіх відмінностей
Користування перевагами передових мобільних функцій
Підтвердження та виправлення PDF-документів для ISO та стандартів доступності
Керування ліцензіями через Консоль адміністратора Adobe

Ліцензія:

  • Acrobat Standard DC (perpetual) 2017 Windows Ukrainian AOO License TLP (1 - 9,999) - 7 734 грн.

Дивіться також:

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Adobe Audition CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Acrobat Pro DC 2015, Adobe Creative Cloud для робочих груп, Adobe Premiere Elements 15, Adobe Photoshop Elements 15, Adobe Photoshop Lightroom 6, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Muse CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053