avast! Premier

1 862 грн. 745 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Найпотужніше програмне забезпечення avast! за всі часи.

Ви завжди цінували свої дані та конфіденційність, шукаючи найкращий захист. Пошуки скінчилися: тепер у вас є Premier.

Функції:

 • Автоматичне оновлення програмного забезпечення. Більшість вірусів та інших шкідливих програм користуються вразливостями системи безпеки, наявними у застарілих версіях популярних програм, таких як браузери, поштові клієнти тощо. Оновлення вручу може потребувати чимало часу, але Premier здатен виконувати це важливе завдання за вас.
 • Доступ до свого комп'ютера через Інтернет. Ви можете підключатися до свого комп'ютера, на якому встановлений пакет Premier, навіть якщо Ви знаходитеся на іншому кінці світу. Функція AccessAnywhere дозволяє відкривати робочий стіл та отримувати доступ до файлів на ПК з будь-якого комп'ютера у світі, на якому встановлена будь-яка версія програмного забезпечення avast!.
 • Безповоротне видалення вразливих файлів за стандартом CIA. Обізнаній людині дуже легко відновити файли, видалені з Вашого жорсткого або зовнішнього диска. У зв'язку з цим Вам може сподобатися безпечний спосіб абсолютного знищення своїх важливих даних (банківських витягів, фотографій тощо). Такий спосіб пропонує функція «Знищувач даних» у складі пакету Premier, сумісна зі стандартом CIA.

Зробіть свій комп'ютер неприступною фортецею для зберігання даних. Ваші особисті дані мають бути відкритими лише для Вас. Саме тому брандмауер у складі avast! Premier непомітно захищає Ваші дані від спроб хакерів викрасти їх. Нова версія нашого брандмауера працює швидше, краще сумісна з Windows, а також повністю підтримує протокол IPv6.

Попрощайтеся зі спамом та фішинговими повідомленнями. Більшість спамових повідомлень електронної пошти містить шкідливі «фішингові» посилання, яві ведуть на сайти, спеціально розроблені з метою скористатися даними на Вашому ПК або інформацією про Ваші кредитні картки. Фішингові повідомлення зазвичай створюють враження листів, надісланих «правильним» відправником. Але наші антиспамові фільтри розпізнають такі речі, заощаджуючи Ваш час та захищаючи Вас від потенційного головного болю.

Не працює? Полагодимо! Якщо з Вашим ПК сталися серйозні неприємності і якась шкідлива програма блокує доступ до встановленої версії avast!, ви можете скористатися образом установки avast!, заздалегідь створеним на USB-накопичувачі або диску CD/DVD, і в такий спосіб відновити свій комп'ютер, повернувши йому працездатність.

Захистіть свої фінансові операції. Ваші гроші заслуговують надійного захисту від шахраїв. Попередьте викрадення даних Вашої кредитної картки або банківського рахунку та крадіжку грошей. Використовуйте функцію SafeZone (Безпечна зона) у складі пакету Premier, яка дозволяє убезпечити вразливі транзакції. Ви можете налаштувати автоматичне відкриття банківських сайтів або сайтів інтернет-магазинів за допомогою функції «Безпечна зона» (avast! SafeZone), у такий спосіб забезпечивши надійний захист своїх вразливих фінансових даних. В останній версії функцію було спрощено та покращено.

Розумна програма для захисту від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого програмного забезпечення. І це не просто маркетинговий слоган! Наш антивірус, оснований на технології DynaGen, щодня виконує потокову передачу сотен дрібних оновлень антивірусної бази даних Вашого ПК в реальному часі, що дозволяє ще швидше забезпечувати захист від нових шкідливих програм. Рішення приймаються блоком штучного інтелекту всередині алгоритму, що виконує аналіз підозрілих файлів.

Запуск сумнівних файлів у відокремленому середовищі. Сумніваєтеся у безпечності завантаженого файлу? Запустіть його у «пісочниці» - віртуальному середовищі, яке дозволяє безпечно працювати навіть з файлами, інфікованими дуже шкідливим програмним забезпеченням. Утім, часто Ви зможете заздалегідь дізнатися, чи є файл безпечним, за допомогою нашої технології FileRep (опиту репутації файлів).

Наші юзери у хмарі. avast! CommunityIQ - це одне з найшвидших у світі сигнатурних джерел даних про шкідливі програми. Система проактивного попереджання використовує дані, які ми отримуємо від десятків мільйонів наших користувачів, котрі анонімно передають нам нові зразки шкідливих програм, з якими вони зіткнулися.

Вигідні ліцензії на декілька років. Наші користувачі дуже важливі для нас, і ми додаткового винагороджуємо тих із них, які купують ліцензію на 2 або 3 роки.

Купити ліцензії:

 • avast! Premier (1 ПК/1 рік) - 1 862 грн.  745 грн.
 • avast! Premier (3 ПК/1 рік) - 2 394 грн.  957 грн.
 • avast! Premier (5 ПК/1 рік) - 3 591 грн.  1 436 грн.
 • avast! Premier (10 ПК/1 рік) - 5 852 грн.  2 341 грн.

типи знижок:

 • 30% - при продовженні avast!
 • 50% - некомерційним, благодійним організаціям і школам
 • 65% - при продовженні avast! для некомерційних, благодійних організацій і шкіл
 • 30% - урядовим установам і установам охорони здоров'я (лікарні, аптеки)
 • 51% - при продовженні avast! для урядових установ та установ охорони здоров'я (лікарні, аптеки)
 • 60% - перехід з продуктів конкурентів

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053