AVG TuneUp

326 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Старі ПК працюють довше, а нові - швидше!

Будь який ПК, як старий, так і новий, стикається з проблемою: чим більше запущено програм, тим нижче їх продуктивність. Рішення є: запатентована технологія Programs-On-Demand Technology була повністю оновлена у випуску AVG TuneUp 2017 року. Вона переводить вимогливі до ресурсів програми в сплячий режим, знижуючи їх вплив на продуктивність ПК, час роботи батареї, роботу мережі і дисковий простір майже до нуля.

За допомогою ультрасучасного вірусного сканера, який блокує і видаляє віруси, можете не сумніватися, що ви і ваша сім'я захищені від новітніх загроз.

Оновлення ключових програм.

Компонент Software Updater оновлює найбільш популярні програми, встановлені на ПК, усуваючи помилки, проломи в системі безпеки і навіть додаючи відмінні нові функції. Що ви отримаєте?

  • Регулярні оновлення популярних програм, таких як Skype і Google Chrome
  • Повністю автоматичний спосіб поновлення
  • Повідомлення про найбільш важливі оновлення ПЗ

Наш найпотужніший на сьогодні інструмент для очищення ПК.

AVG PC TuneUp видаляє непотрібні файли, які накопичувалися роками, в тому числі:

  • НОВИНКА! тимчасові файли Office 2016, Snaglt, Windows 10 і інших програм
  • ПОКРАЩЕНО! приховані записи браузерів IE, Edge, Chrome і Firefox останніх версій
  • непотрібні дані кешу та журналів Windows
  • зайві копії фотографій, документів та інших файлів

Оптимізація акумулятора. Всі ми опинялися в такій ситуації: сидячи в кафе або літаку, залишається додати лише пару штрихів до важливого документу ... але раптом розряджається акумулятор. AVG PC TuneUp підтримає роботу вашого ноутбука в моменти, коли ви найбільше в ньому потребуєте.

Маленькі проблеми не переростуть в серйозні неприємності. Новий центр автоматичного усунення неполадок ПК працює цілодобово. Він допоможе вирішити і запобігти саму появу проблем з Windows, жорстким диском, програмами і випадково віддаленими файлами.

Очищення системи і підтримка швидкості роботи вашого телефону. На додаток до AVG TuneUp на необмежену кількість телефонів і планшетів, що працюють під управлінням Android, можна встановити компонент AVG Cleaner PRO, здатний видаляти приховані непотрібні файли, зайві копії фото, надмірно витрачаючи заряд програми та багато іншого.

Вартість придбання:

  • 1 пк/1 рік - 326 грн.
  • 3 пк/1 рік - 419 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053