AVG Антивірус для Android

93 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Використовуйте краще ПЗ для захисту свого телефону або планшета.

AVG AntiVirus for Аndroid оберігає від вірусів, шпигунських програм, крадіжок і зчитування конфіденційної інформації

Потужний захист для мобільних пристроїв, якому довіряють мільйони користувачів. Наш антивірус - перший антивірусний додаток, який перевищив позначку в 100 млн завантажень на Google Play™, - використовується сьогодні для захисту телефонів і планшетів по всьому світу. Після встановлення воно в фоновому режимі захищає вас від новітніх вірусів, шкідливого і шпигунського ПЗ, потенційно небезпечних програм і налаштувань, небажаних викликів та інших загроз.

Функція виявлення телефону Anti-Theft. Втратили телефон або планшет? Знайдіть і заблокуйте його дистанційно. Просто відкрийте наш веб-сайт засобу захисту від крадіжки з іншого пристрою і знайдіть свій загублений телефон або планшет на Google Картах®. Крім того, ви можете його дистанційно заблокувати і включити тривожний сигнал на повну гучність. І що найважливіше: якщо ви думаєте, що телефон загублений безповоротно, можна дистанційно стерти всі дані, щоб конфіденційна інформація не потрапила в чужі руки.

Блокування додатків. Захистіть свої конфіденційні дані за допомогою PIN-коду. Заблокуйте всі свої додатки за допомогою унікального PIN-коду і не дозволяйте нікому потайки переглядати ваші особисті фотографії, повідомлення та документи. Блокування додатків також дозволяє блокувати вимагають потенційної захисту програми (наприклад, Facebook®, Instagram, WhatsApp і т. Д.) Під час їх установки.

Камера-пастка. Дізнайтеся, хто користується вашим телефоном або планшетом. Відтепер, якщо раптом докучливий брат або навіть умілий злодій побажає скористатися вашим телефоном або планшетом, ви обов'язково про це дізнаєтеся. Якщо хто-небудь зробить 3 невдалі спроби розблокувати ваш пристрій, камера-пастка потайки сфотографує зловмисника і відправить повідомлення електронної пошти з фотографією, вказавши місце і час інциденту.

Блокування пристрою. Автоматично блокує мобільний телефон при заміні SIM-карти. Викравши стільниковий телефон, зловмисник зазвичай виймає SIM-карту. Але завдяки функції блокування пристрою телефон буде заблокований при спробі замінити SIM-карту, що не дозволить зловмиснику здійснювати виклики та отримувати доступ до ваших конфіденційних даних.

Резервне копіювання додатків. Резервне копіювання будь-яких додатків на SD-карту. Крім засобів захисту мобільних пристроїв AVG AntiVirus містить функцію «Створення резервної копії додатків». Вона дозволяє зберігати резервні копії додатків на SD-карті, так що ви ніколи не втратите свої улюблені ігри і утиліти.

Вартість придбання:

  • 1 пристрій/1 рік - 93 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053