Acronis True Image 2018

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Ваші файли більше не загубляться. Це найкращий захист даних.

Створення надійних резервних копій. За допомогою надійних копій даних ви зможете в будь-який момент відновити всю систему або окремі файли.

Можливості:

  • Резервне копіювання. За допомогою інструментів клонування і створення образу зробіть дублікат системи. Збережіть всі дані на випадок перенесення диска або відновлення системи.
  • Зберігання. Збережіть резервні копії на локальному диску і в хмарі для подвійного захисту. Ви зможете в будь-який момент скористатися як локальними, так і віддаленими копіями.
  • Відновлення. Швидко відновлюйте всю систему або окремі файли. Резервна копія в точності повторює оригінал.
  • Контроль над даними. Резервне копіювання всього двома натисканнями кнопки миші, а також перегляд всіх даних і відомостей про резервні копії на одній сторінці.
  • Зручність використання і управління. Резервне копіювання повинно бути простим і зрозумілим. Захистити свої дані зовсім нескладно.
  • Універсальне рішення. За допомогою одного рішення ви можете захистити ПК, Mac, пристрої iOS і Android, а також облікові записи в соціальних мережах.
  • Швидкий захист. Просто вкажіть місце зберігання даних і створіть повну резервну копію образу.
  • Візуальні панелі моніторингу. Тепер вам доступна інформація про розмір резервної копії, тип файлів, а також про те, скільки атак програм-вимагачів було зупинено.
  • Захист даних від програм-вимагачів Toggle On. Захистіть свої дані від атак програм-вимагачів за допомогою єдиного рішення для резервного копіювання, яке виявляє і запобігає несанкціоноване шифрування, а також ліквідує його наслідки.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" по тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053