Acronis Backup 12.5

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Найкраще резервне копіювання для малого бізнесу! Тепер з централізованим управлінням!

 • Швидкість: директивний час відновлення не більше 15 секунд, що в два рази швидше, ніж у конкурентів.
 • Простота: встановлення трьома клацаннями кнопкою миші, а також резервне копіювання в локальне і хмарне сховище.
 • Універсальність: захист 16 платформ (включаючи Office 365®, VMware®, Azure®, Amazon®).
 • Безпека: можливість вибрати один з чотирьох стандартів шифрування.
 • Актуальність: перше в світі рішення для Windows Server 2016, включаючи Hyper-V® RCT.

Основні можливості:

 • Нове і ексклюзивне. Хмарна і локальна веб-консоль. Уніфікована веб-консоль знижує навантаження на ІТ-відділ за рахунок централізованого управління всіма планами резервного копіювання. Доступ з усіх пристроїв з сенсорним екраном. Примітка. Хмарна консоль доступна тільки для ліцензій на основі передплати.
 • Нове і ексклюзивне. Відновлення вихідного стану системи. Відновлення не тільки віртуальних машин, а й хостів VMware ESXi ™ на те ж саме або відрізняється обладнання та захист всієї інфраструктури.
 • Нове і ексклюзивне. Фізичні, віртуальні, хмарні інфраструктури, додатки і мобільні пристрої. Acronis Backup 12.5 - це єдине рішення для резервного копіювання, яке захищає фізичні сервери Windows і Linux, віртуальні вузли Microsoft Hyper-V і VMware vSphere®, поштові ящики Microsoft Office 365 в хмарі, віртуальні машини Microsoft Azure і екземпляри Amazon EC2, додатки Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint і Active Directory, а також комп'ютери з ОС Windows і Mac, пристрої iPad і iPhone і пристрої з ОС Android.
 • Нове і ексклюзивне. Acronis Instant Restore ™. Відновлення за 15 секунд, скорочення директивного часу відновлення за рахунок запуску всіх фізичних і віртуальних резервних копій ОС Windows або Linux в якості віртуальних машин VMware або Hyper-V. Установка їх безпосередньо зі сховища резервних копій за допомогою емулятора віртуального сховища. У перенесенні даних немає необхідності!
 • Швидкий результат. Швидкий початок роботи завдяки не вибагливому встановленню хмарної консолі і розгортанню локальної консолі трьома клацаннями миші. Відновлення даних за 15 секунд за допомогою Acronis Instant Restore. Швидке повернення до попередньої версії за допомогою vmFlashback. Створення резервних копій та відновлення в два рази швидше, ніж у найближчих конкурентів.
 • Новинка! Реплікація VMware vSphere і оптимізація глобальної мережі. Реплікація віртуальних машин VMware vSphere, підготовка віддалених сайтів в режимі очікування до швидкого аварійного відновлення і оптимізація глобальної мережі.
 • Новинка! Acronis vmFlashback. Скорочення директивного часу відновлення і швидке відновлення віртуальних машин за допомогою технології відстеження змінених блоків VMware/Hyper-V.
 • Захист бізнес-додатків Microsoft. Вбудована функція однопрохідного резервного копіювання з підтримкою додатків захищає Microsoft Office 365, Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint і Active Directory навіть в хмарі. Можна відновлювати окремі повідомлення електронної пошти, папки, документи, бази даних і цілі системи.
 • Acronis Universal Restore.Міграція робочих навантажень між будь-якими середовищами (P2V, P2C, V2C) за рахунок коригування встановлень системи для відповідної цільової платформи.
 • Acronis Cloud Storage. Рішення Acronis Backup забезпечує прямий доступ до надійного віддаленого хмарного сховища резервних копій Acronis. Просто для отримання дозволу на Acronis Cloud Storage при купівлі, щоб зробити план зберігання резервних копій більш ефективним і подвоїти захист даних.
 • Безпечне рішення. Забезпечення безпеки даних, які знаходяться в сховищі або активно використовуються, за допомогою одного з чотирьох стандартів шифрування і захисту паролем. Можливість керувати інфраструктурою завдяки системі сповіщень і повідомлень по електронній пошті.
 • Зашифроване сховище. Шифрування всіх резервних копій, які зберігаються в системах Acronis, здійснюється за допомогою стандартного 256-бітного алгоритму AES і виконується як при зберіганні, так і при активному використанні.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" по тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053