Bitdefender GZ Business Security. Для бізнесу

658 грн

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Bitdefender GravityZone Business Security - бандл служб безпеки, розроблений для малого і середнього бізнесу і об'єднує #1 захист з простим централізованим управлінням захисту робочих станцій і серверів.

  • Економте час - дистанційне встановлення, контроль і моніторинг безпеки для всіх комп'ютерів
  • Економічне рішення - захистіть комп'ютери і сервери Вашої компанії
  • Співпрацюйте з кращими - вибирайте безпеку BitDefender. Доведено незалежними тестами

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:

  • Використовуючи Bitdefender GravityZone Business Security, Ви можете сфокусуватися на бізнесі. У Вас вже і так достатня кількість бізнес-питань. Тепер Ви можете приділяти більше уваги Вашій повсякденній діяльності і забути про проблеми безпеки, Bitdefender GravityZone Business Security дуже легкий в управлінні. Він може бути встановлений протягом декількох хвилин і не вимагає спеціальних навичок програмування.
  • C Bitdefender GravityZone Business Security Ви можете заощадити гроші і час. Ви можете додати ІТ безпеку в список економії коштів. Cloud розміщення Bitdefender GravityZone Business Security переносить адміністрування безпеки в хмару, економлячи гроші на відміні купівлі додаткового апаратного забезпечення. Якщо Вам потрібен захист географічно розрізнених філій, Ви заощадите за рахунок централізованого управління, наданого Bitdefender, виключаючи витрати на покупку і обслуговування обладнання.
  • З Bitdefender GravityZone Business Security Ви отримаєте кращий захист і продуктивність. Ви, можливо, вже і спробували багато продуктів для ІТ захисту. Спробуйте Bitdefender GravityZone Business Security, так як Bitdefender незмінно займає #1 позиції в тестах незалежних оглядачів, таких як AV-TEST і AV Comparatives і не ставить під загрозу захист заради продуктивності.

Поставляєтся у вигляді електронного ключа.

  • Ліцензія 3-14 пк/1 р. - 658,00 грн.
  • Ліцензія 15-24 пк/1 р. - 602,00 грн.
  • Ліцензія 25-49 пк/1 р. - 530,00 грн.
  • Ліцензія 50-99 пк/1 р. - 504,00 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053