Bitdefender GZ Advanced Business Security. Для бізнесу

1 002 грн

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - комплексне рішення безпеки, що містить захист і управління ним для робочих станцій, серверів, пошти і мобільних пристроїв.

На відміну від традиційних рішень, які об'єднують застарілі Windows додатки, Bitdefender GravityZone поєднує в собі всі служби безпеки для організації в рамках єдиної платформи та пропонує кращу комбінацію захисту і продуктивності.

  • Зараження системи і уповільнення пішли в минуле з #1 рішеннями для захисту і продуктивності | за даними незалежних тестів
  • Використовуйте єдину уніфіковану консоль для управління захистом робочих станцій і серверів, віртуальних і фізичних машин, мобільних пристроїв і електронної пошти.
  • Захист від всіх загроз і нападу з брандмауером, виявленням вторгнень, контролем пристроїв і веб-фільтрацією.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:

  • Комплексний і економічно ефективний захист. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security дає організаціям ефективний захист для фізичних або віртуальних робочих станцій і серверів, а також мобільних пристроїв, використовуючи ліцензію для кожної окремої кінцевої точки. Захист Exchange включений без додаткової оплати, кількість поштових скриньок, що покриваються пропорційно кількості одиниць в ліцензії.
  • Лідируючий анивірусний та антиспам захист. Bitdefender отримав нагороду AV-Test Best Performance 2014 за кращу продуктивність і юзабіліті. Єдине рішення, яке виграло всі 35 нагород VBSpam на сьогоднішній день, Bitdefender послідовно підвищує рівень виявлення спаму.
  • Оптимізоване управління безпекою. Організації можуть використовувати хмарну консоль управління або розгорнути її локально. Локальна консоль Bitdefender у вигляді віртуального додатку на базі Linux вже налаштована і може бути готова до використання протягом двох годин. Зручний дизайн, гранульовані параметри, інтеграція з Active Directory, Citrix XenServer або VMWare vCenter, заощадять час і спростять процеси забезпечення безпеки.

Постачається у вигляді електронного ключа.

  • Ліцензія на 5-14 пк/1 р. - 1 002,00 грн.
  • Ліцензія на 15-24 пк/1 р. - 945,00 грн.
  • Ліцензія на 25-49 пк/1 р. - 863,00 грн.
  • Ліцензія на 50-99 пк/1 р. - 820,00 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053