Bitdefender Antivirus for MAC

333 грн (електронний ключ)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Абсолютний захист з нульовим впливом на швидкість і продуктивність.

Bitdefender Antivirus for MAC забезпечує абсолютний захист від нових і невідомих погроз, при цьому не сповільнюючи роботу Mac. Він підключається до передових хмарних технологій BitDefender і миттєво виявляє і блокує загрози, незалежно від того, в якій точці світу вони народжуються.

 • Блокує і видаляє дратівливу рекламу.
 • Нульовий вплив на швидкість.
 • Забезпечує захист нон-стоп з Bitdefender Autopilot.
 • Захищає Ваші покупки в Інтернеті.
 • Захищає від Mac і PC шкідливих програм.
 • Забезпечує 24/7 хмарний захист.

Функції:

 • Блокує і видаляє дратівливу рекламу. Звільніть Ваш Mac від набридливої реклами. Навіть Mac може підібрати рекламну програму з Інтернету. Новий Bitdefender Antivirus for Mac виявляє і усуває рекламні, шкідливі програми, небажані панелі інструментів та інші доповнення браузерів, встановлені з або без Вашої згоди.
 • Захищає Ваші покупки в Інтернеті. Зараз сайти шахраїв не роблять різниці між операційними системами. Bitdefender Antivirus for Mac має особливу анти-фішинг систему, яка сканує веб-сторінки і попереджає Вас при зіткненні з шахрайськими спробами.
 • Захищає проти Mac і PC шкідливих програм. Bitdefender Antivirus for Mac виявляє і видаляє не тільки Mac шкідливі програми, а й шкідливий контент, призначений для Windows. Таким чином, Ви ніколи не передасте заражені файли Вашій сім'ї, друзям і колегам, які використовують Windows.
 • Забезпечує захист нон-стоп з Bitdefender Autopilot ™. Autopilot закриє всі Ваші потреби в безпеці, так що Вам не потрібно возитися з дрібницями. Увімкнений одного разу, він поєднує в собі ряд інноваційних фірмових технологій для автоматичного виявлення і видалення будь-якої загрози, без негативного впливу на швидкості і продуктивності Вашого MAC. Увімкніть його і забудьте.
 • Забезпечує ультра швидке сканування. Bitdefender Antivirus for Mac пропонує швидке сканування і залізний захист від шкідливих програм, не зменшуючи систему. Bitdefender такий швидкий, що Ви навіть не помітите, як він охороняє Ваш Mac.
 • Надає 24/7 хмарний захист. Нові інтернет-загрози з'являються постійно, і ми розробили постійно оновлювану бібліотеку. Підключений до неймовірно потужної хмарної технології, що працює для виявлення і усунення загроз, він забезпечує миттєвий захист по всьому світу. Всі складні обчислення проводяться в хмарі, без залучення Ваших ресурсів. Таким чином, ваші конфіденційні особисті дані залишаються в безпеці на Вашому Mac.
 • Відмінний користувальницький досвід. Завдяки інтуїтивно зрозумілому, красивому інтерфейсу нового Bitdefender Antivirus for Mac, Ви відчуєте легкість використання своєї Mac OS X. Тепер Ви можете використовувати Ваш антивірус весь час - це не заважатиме.
 • Сканує Ваш Mac з нульовим впливом на систему. Новий Bitdefender Antivirus for Mac був розроблений, щоб працювати в гармонії з Mac OSX. Він знає, як сканувати файли. Так що Ви отримаєте залізний захист від шкідливих програм без негативного впливу на швидкість і продуктивність Mac.

Поставляється у вигляді електронного ключа.

 • Bitdefender Antivirus for Mac (1 Mac/1 р. ) - 333,00 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053