EnergyCS Електрика

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Програмний комплекс EnergyCS Електрика призначений для виконання електротехнічних розрахунків при проектуванні та експлуатації розподільчих мереж змінного струму і постійного струму з живленням від акумуляторних батарей.

Програмний комплекс EnergyCS Електрика поєднує в собі зручний у користуванні інтерфейс і комплексний підхід для розрахунку режимів розімкнених розподільних мереж низького (від 12 до 1000 В) і, частково, середньої (від 6 до 10 кВ) напруги.

Області застосування EnergyCS Електрика:

 • проектування розподільних мереж промислових підприємств;
 • проектування систем власних потреб електричних станцій та підстанцій;
 • розробка технічних умов на підключення нових споживачів до існуючих джерел харчування;
 • оперативний контроль і аналіз можливих режимів існуючих електричних мереж змінного і постійного струму.

Основні переваги EnergyCS Електрика:

 • Всі розрахунки в програмному комплексі EnergyCS Електрика виконуються за допомогою розрахункової моделі електричної мережі, яка відображає конфігурацію схеми і основні властивості її об'єктів (кабельних та повітряних ліній, трансформаторів, комутаційних апаратів, електроприймачів і т.д.).
 • Розрахункова модель формується автоматично при вводі об'єктів схеми за допомогою спеціального графічного редактора в природному для користувача вигляді, а також після задання користувачем необхідних властивостей у відповідних таблицях.
 • Параметри схеми заміщення кожного об'єкта розраховуються на основі заданих властивостей і довідкової інформації, яка зберігається у вбудованій довідковій базі даних.
 • Використовуються змінні вбудовані бази даних довідкової інформації (БДС), орієнтовані, наприклад, на різних постачальників устаткування (Siemens, Schneider-Electric, ABB і т.д.).
 • Побудоване графічне зображення схеми з нанесеними результатами розрахунку може бути збережено у файлі формату *. Dxf (формат обміну кресленнями для графічної системи AutoCAD) або *. Wmf.
 • На схемі відображається оперативний стан кожного об'єкта (включено або відключено). Включення або відключення об'єкта може вироблятися простим клацанням миші.
 • Для швидшого формування розподільної мережі існує можливість використовувати блоки. В якості блоку можуть використовуватися комплектні розподільчі пункти, розподільчі шафи та розподільні щити.
 • Програмний комплекс може бути інтегрований в САПР більш високого рівня. Для цього передбачені наступні текстові формати обміну даними (в тому числі графічними): *. Xml, *. Csv, *. Dfx, *. Wmf, *. Txt.
 • Передбачена можливість інтеграції з рядом спеціалізованих програмних комплексів: ElectriCS 3D для кабельної розкладки, EnergyCS для розрахунку режимів складної замкненої електричної мережі високої напруги.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053