nanoCAD СПДС

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Програма nanoCAD СПДС призначена для оформлення проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДБ (Система проектної документації в будівництві). Забезпечує високу швидкість роботи і автоматизацію рутинних операцій по оформленню креслень завдяки застосуванню інтелектуальних параметричних об'єктів. Програма базується на графічному ядрі nanoCAD і містить всі інструменти створення двовимірних креслень. Вихідна документація зберігається в форматі *. Dwg.

Коротко про основні можливості nanoCAD СПДС:

 • Сувора відповідність стандартам СПДС
 • Повна підтримка формату *. Dwg
 • Повноцінна робота по створенню двовимірних креслень
 • Все необхідне для оформлення креслень за стандартами СПДБ
 • Поверхові плани
 • Утиліти оформлення
 • Повна параметризація і високий інтелект елементів оформлення
 • Масштабування об'єктів СПДС
 • Автоматизація роботи з табличними формами і зв'язок з даними креслення
 • База даних параметричних об'єктів
 • Використання програми у складі засобів комплексної автоматизації

Переваги використання nanoCAD СПДС:

Основною функцією nanoCAD СПДС є оформлення проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДБ. Програма містить багатий інструментарій на основі технології інтелектуального креслення для автоматизації рутинних операцій по оформленню готових креслень: планів, фасадів, розрізів, перерізів, видів, вузлів і т.д. Програма nanoCAD СПДС послужить незамінним інструментом для розробки і випуску проектно-конструкторської документації. Програма nanoCAD СПДС настільки інтуїтивно зрозуміла, що практично не вимагає витрат часу на освоєння. Виконуючи свою роботу, проектувальник цілком поглинений рішенням інженерної задачі, не замислюючись про контроль його оформлення в електронному вигляді. Автоматичний нормоконтроль параметрів об'єктів забезпечить єдиний стандарт випускної документації всієї організації. Таким чином, нова версія nanoCAD СПДС служить для швидкої, зручної та інтелектуальної роботи по оформленню проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДБ.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053