СПДС GraphiCS

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Програма СПДС GraphiCS призначена для оформлення проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДБ (Система проектної документації в будівництві). Забезпечує високу швидкість роботи і автоматизацію рутинних операцій по оформленню креслень завдяки застосуванню інтелектуальних параметричних об'єктів. Програма СПДС GraphiCS є додатком до AutoCAD.

Зручності оформлення проектної документації сприяє те, що графічним позначенням елементів ГОСТ відповідають об'єкти СПДС, розміщені на одній панелі інструментів або стрічці.

Зручні засоби редагування СПДС GraphiCS дозволяють користувачеві легко змінювати графічне відображення об'єкта у відповідності до вимог ГОСТ. Всі об'єкти СПДС використовують спеціальний векторний шрифт, відповідний єдиній системі конструкторської документації ГОСТ 2.304-81.

Інструменти на головній панелі СПДС GraphiCS згруповані за призначенням, забезпечуючи виконання таких функцій:

  • креслення окремих координаційних осей, ортогональних і полярних масивів;
  • виконання архітектурних частин і проекту (креслення стін, вставка вікон, дверей, отворів, установка колон, формування відомості обробки та експлікації приміщень);
  • проставлення і вирівнювання відміток рівня;
  • креслення різних типів виносок (позиційна, грібінчата, багатошарова і т.д.) з можливістю завдання в тексті виноски спеціальних символів, таких як металопрокат, катет зварного шва, ухили, прописні і малі літери грецького алфавіту;
  • проставлення позначень видів, розрізів, перерізів;
  • вказівка технічних вимог і характеристик;
  • креслення лінійних, криволінійних ліній обривів і розривів з утаєнням частини обірваної або розірваної геометрії;
  • граничне штрихування, теплоізоляції, гідроізоляції і кордони грунту;
  • проставлення нероз'ємних з'єднань і креслення зварних швів різних типів (кутові, стикові заводські і монтажні);
  • креслення готових форматів і таблиць по ГОСТ з можливістю їх редагування і створення користувацьких форматів і таблиць, конвертація таблиць AutoCAD.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053