CorelDRAW Graphics Suite 2017 License

18 917 грн. (ліцензія)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Наш кращий продукт став ще краще! Представляємо CorelDRAW Graphics Suite 2017 - наше новітнє і саме передове програмне забезпечення для графічного дизайну. Тут ви знайдете все потрібні в галузі інструменти, представлені в CorelDRAW Graphics Suite X8, а також безліч інших функцій. Забудьте про начерки на папері і сканування малюнків! Чудовий новий інструмент LiveSketch дозволяє зловити ідею в момент творчого натхнення. Пакет містить найсучасніші засоби для швидкого і впевненого створення чудових дизайн-і фото-проектів, графіки та веб-сайтів.

10 головних причин для поновлення*:

 • Нове! Інноваційний інструмент малювання LiveSketch. Новий революційний LiveSketch виведе вас на пік технологій векторної графіки. Цей інструмент створений на основі останніх розробок в області штучного інтелекту і машинного навчання. Перетворюйте художні ескізи в векторні криві прямо на пристроях з перовим введенням. LiveSketch перетворює штрихи і комбінує їх з існуючими векторними кривими. Ця технологія дозволяє малювати і працювати над дизайн-проектами в будь-якому місці і в будь-який час. LiveSketch повністю усуває необхідність в трудомісткий процес створення начерків на папері з подальшим скануванням і перетворенням їх у векторний формат.
 • Нове! Оптимізація для роботи з новітнім ПЗ і обладнанням останнього покоління. Підтримка Microsoft Windows 10 (на додаток до існуючої підтримки Windows 8.1 і 7) забезпечує високу продуктивність і стабільність роботи додатків. Також в пакеті представлені мультидисплейний режим перегляду і підтримка моніторів 4K. Розширена підтримка режиму планшета суттєво полегшує і прискорює процес створення ескізів і внесення змін за допомогою пера або за допомогою торкань. Wacom або RTS-сумісні перові планшети та інші пристрої, що реагують на силу тиску і кут нахилу (наприклад, Microsoft Surface Studio), дають можливість краще контролювати штрихи пензля при роботі в CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT.
 • Нове! Надійні і ефективні інструменти. До складу пакету входять інструменти, створені з урахуванням найбільш поширених запитів і побажань користувачів CorelDRAW. Перероблені вузли і маркери, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, забезпечують більш ефективне і інтуїтивно зрозуміле маніпулювання вузлами. Тепер кожному типу вузлів присвоюється унікальна форма, що дозволяє легко визначати вузли з перегином, вузли зі згладжуванням і симетричні вузли. Інструмент «Ніж» призначений для поділу будь-якого векторного, текстового або растрового об'єкта або групи об'єктів по прямій лінії, лінії вільної форми, а також по лініях Безьє. Інші ефективні інструменти, такі як «Приховування або відображення об'єктів», «Копіювання сегментів кривих» і «Розмиття по Гауссу» забезпечують високий рівень продуктивності при роботі над будь-яким проектом.
 • Широкий спектр функцій фільтрації шрифтів і управління ними. Corel Font Manager містить універсальні інструменти для пошуку, систематизації та роботи зі шрифтами. У великих бібліотеках, розміщених як в інтернеті, так і на вашому комп'ютері, ви зможете в лічені хвилини знайти потрібний шрифт для будь-якого проекту. Функція фільтрації забезпечує швидкий пошук потрібного шрифту без необхідності переглядати вміст множинних папок, що дозволяє економити цінний час. Крім усього іншого, вікно списку шрифтів автоматично виконує завдання пошуку і фільтрації, а також забезпечує попередній перегляд вибраних шрифтів в режимі реального часу.
 • Нове! Підтримка засобів фоторедагування. Потужні інструменти корекції і редагування, поліпшена підтримка перового введення, а також нові варіанти підтримки, представлені у версії 2017, пропонують різноманітні можливості поліпшення якості ваших улюблених фотознімків. Інструмент «Що відновлює клонування» згладжує недоліки шляхом злиття їх з оточуючими квітами і текстурами. Діалогове вікно «Випрямити зображення», представлене в CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT, дозволяє скорегувати викривлену перспективу на фотографіях, де зображені прямі лінії і плоскі поверхні, такі як будівлі і архітектурні деталі.
 • Нове! Імпорт робочих просторів з попередніх версій. Можливість імпорту робочих середовищ з попередніх версій прямо в CorelDRAW Graphics Suite 2017 дозволяє безперешкодно продовжувати роботу над проектами, розпочатими раніше. Кілька клацань миші - і ви знову зможете використовувати робочи простори, створені у версіях X6, X7 і X8 CorelDRAW і Corel PHOTO-PAINT. У програмі передбачені гнучкі можливості імпорту окремих елементів робочого простору в поточну робочу середу, а також засоби створення абсолютно нового інтерфейсу користувача. Робочий простір, налаштований відповідно до ваших творчих процесів, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. З легкістю адаптуйте ваш робочий простір шляхом модифікації часто використовуваних елементів: перемикайтеся в режим інтерфейсу чорного кольору, змінюйте кольори рамок вікон і робочого столу, налаштовуйте розмір значків і тексту.
 • Сумісність. Колекція новітніх стандартних галузевих форматів, в яку входять AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX і PPT, дозволить вам з упевненістю вирішувати завдання розробки, підготовки і виведення проектів. Незалежно від масштабу вашого проекту - будь то логотип, графіка для веб-сайту, банери або дизайн для обклеювання автомобілів - CorelDRAW Graphics Suite 2017 забезпечить наявність потрібного формату для експорту ваших матеріалів.
 • Нове! Можливості перового і сенсорного введення. Представлена в цій версії пакету підтримка сенсорного введення, а також підтримка Microsoft Dial дозволяють зберегти природні відчуття при малюванні і дають можливість досягти більш експресивних результатів. В переробленому інтерфейсі забезпечений прямий доступ до елементів управління, необхідним для виконання поточного завдання. Крім того, передбачена можливість швидкого вибору найбільш ефективних в конкретній ситуації властивостей пера. Удосконалення, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, дозволяють використовувати силу натиску, нахил, поворот і напрямок руху пера для управління різними інструментами і ефектами. Нове сенсорне робочий простір «Дотик» оптимізує інтерфейс користувача, максимально збільшуючи вікно малювання.
 • Вбудовані інструменти навчання. Зручне робоче середовище дозволяє швидко приступити до роботи: тут ви знайдете можливості швидкого налаштування, різноманітні інтегровані довідкові ресурси, покращене вікно порад та багато іншого. Вашій увазі пропонується детальний огляд нових функцій і можливостей пакета. Крім того, для досвідчених користувачів, які вирішили оновити продукт до нової версії, був створений спеціальний тур.
 • Публікація, висновок і автоматизація. Новітні файлові формати, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2017, максимально полегшують завдання виведення і публікації проектів. Після збереження будь-які матеріали - будь то брошури, логотипи, веб-графіка, реклама для розміщення в соціальних мережах або навіть дизайн для обклеювання автомобілів - можна експортувати в самих різних форматах. У створенні ваших власних інструментів автоматизації вам надасть підтримку сайт спільноти розробників SDK і CorelDRAW: community.coreldraw.com/sdk. Тут ви знайдете різноманітні довідкові ресурси, включаючи докладні статті з програмування, метою яких є сприяння в розробці ваших власних інструментів і вирішенні завдань автоматизації за допомогою макросів.

*Для купівлі версії Upgrade необхідно володіти попередньою ліцензійною версією CorelDRAW Graphics Suite. Право на придбання версії Upgrade не поширюється на версії для навчальних закладів, версії для дому та навчання, версії для OEM-виробників, а також версії, не призначені для продажу. Купівля версії Upgrade для CorelDRAW Graphics Suite 2017 не включає доступ до програми оновлення CorelDRAW

Системні вимоги

 • Windows 10, Windows 8.1 або Windows 7 (32- або 64-бітові версії) з останніми пакетами оновлення
 • Intel Core i3/5/7 або AMD Athlon 64
 • 2 ГБ оперативної пам'яти
 • 1 ГБ місця на жорсткому диску
 • Миша, планшет або мультисенсорний монітор
 • Мінімальне розширення монітора 1280x720 при 100% (96 т/д)
 • Microsoft Internet Explorer 11 або вище
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • DVD-привід (для установки версії коробочки)
 • Підключення до інтернету потрібно для активації і підтвердження автентичності CorelDRAW Graphics Suite, для отримання оновлень продукту, а також для доступу до онлайн-контенту і функцій, наданим разом з програмним забезпеченням. CorelDRAW Graphics Suite може бути використаний в автономному режимі за умови підключення до інтернету (принаймні раз на місяць) для підтвердження автентичності вашої ліцензії на ПЗ.

Підключення до інтернету і автентична версія CorelDRAW Graphics Suite потрібні для завантаження додатків BenVISTA PhotoZoom Pro 4 і Website Creator. Для отримання доступу до онлайн-контенту і функцій, що входять до складу вашого ПЗ, необхідно виконати вхід для підтвердження автентичності вашої версії CorelDRAW Graphics Suite. Підтвердження справжності ПЗ можна виконати після встановлення  пакету, до запуску додатка або під час роботи в програмі.

Купити CorelDRAW Graphics Suite 2017 Single User License за ціною - 18 917 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053