VideoStudio X10

2 251 грн. (ліцензія)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Програмне забезпечення для редагування відео.

Перетворіть ваші спогади в незабутні фільми з VideoStudio Pro X10. Гнучкий і цікавий в роботі відеоредактор пропонує все від швидкого створення проектів на основі шаблонів до редагування відео в форматі тимчасової шкали. Невичерпні варіанти для втілення творчих задумів дозволять вам перетворити ваші відео в щось зовсім неповторне. Інтуїтивно зрозумілі інструменти та довідкові ресурси допоможуть вам як в освоєнні необхідних навичок, так і в постійному вдосконаленні вашої майстерності.

  • НОВЕ Можливість накладення ефектів дозволяє домагатися унікальних результатів
  • НОВЕ Варіювання швидкості відео та відтворення відео в зворотному порядку
  • НОВЕ Елементи управління 360° відео
  • ПОКРАЩЕНО Підтримка новітніх форматів і технологій

Основні аргументи на користь купівлі:

  • Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні продукт. Можливість навчатися в процесі роботи дозволяє користувачам усіх рівнів підготовки відразу приступити до створення яскравих і привабливих відео.
  • Креативні елементи. У програмі представлені засоби варіювання швидкості відтворення відео, інструменти мультікамерного редагування, а також понад 1500 фільтрів і ефектів.
  • Зазначене нагородами ПЗ. Відеоредактор VideoStudio знаменитий своєю простотою використання і функціональною насиченістю.
  • Підтримка популярних форматів. Можливість редагування відео-проектів в HD і 4K забезпечує чудовий результат.
  • Гнучкий і цікавий в роботі. Користувачі можуть будувати свої проекти на основі шаблонів, редагувати відео на часовій шкалі, а також комбінувати фотографії, відео та звук на декількох доріжках.

Купити VideoStudio Pro X10 License (1-4) за ціною - 2 251 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053