Програмний комплекс "Мономах-САПР"

28 800 грн

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

МОНОМАХ-САПР - програмний комплекс для автоматизованого проектування залізобетонних конструкцій багатоповерхових каркасних будівель.

Широко розповсюджена в сучасному будівництві монолітно-каркасна технологія окреслила клас задач, які вирішуються за допомогою програм комплексу МОНОМАХ-САПР. Протягом останніх років ПК "МОНОМАХ-САПР" був оцінений проектувальниками як незамінний інструмент, за допомогою якого здійснюється розрахунок конструкцій житлових та громадських багатоповерхових будинків з монолітного залізобетону. ПК "МОНОМАХ-САПР" надає суттєву допомогу під час прийняття проектних рішень, розробки індивідуальних проектів з вільним плануванням приміщень, великого обсягу проектних робіт, а також експертної оцінки виконаних проектів.

ПК "МОНОМАХ-САПР" складається з окремих програм - КОМПОНУВАННЯ, БАЛКА, КОЛОНА, ФУНДАМЕНТ, ОПІРНА СТІНА, ПЛИТА, РОЗРІЗ (СТІНА), ЦЕГЛА, ГРУНТ. Ці програми пов'язані інформаційно, крім того, кожна з них може працювати в автономному режимі.

Для прискорення створення моделі в програмі КОМПОНУВАННЯ передбачене використання планів, створених в AutoCAD і моделей, створених в ArchiCAD. Особливо привабливою для користувачів є швидкість моделювання об'єкта в таких програмах комплексу як КОМПОНУВАННЯ, ПЛИТА, РОЗРІЗ (СТІНА) з подальшим експортом даних в ПК "ЛІРА-САПР", а також виконання креслень залізобетонних конструкцій.

  • Реалізація сучасних концепцій інформаційних систем
  • Робота в графічному середовищі Windows 95/98/ME, NT/2000/XP
  • Розрахунок моделі будівлі і її конструктивних елементів
  • Реалізація будівельних норм і правил України та Росії
  • Формування робочих креслень і схем армування
  • Інформаційний зв'язок з AutoCAD, ArchiCAD, ФОК-ПК
  • Експорт розрахункових схем в програмний комплекс ЛІРА-САПР
  • Безперервний розвиток і постійний супровід

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053