TechnologiCS

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

TechnologiCS - спеціалізований програмний продукт, призначений для використання на виробничих підприємствах. Дозволяє забезпечити безперервну інформаційну підтримку основних бізнес-процесів підприємства, таких як конструкторсько-технологічна підготовка, планування виробництва, забезпечення виробничих підрозділів необхідними ресурсами (матеріали, інструмент, комплектуючі тощо), оперативне управління виробництвом (в тому числі безпосередньо в цехах і на ділянках), контроль виробничого процесу і витрачання ресурсів, управління якістю і супровід випущеної продукції. TechnologiCS дозволяє відповідним службам заводу працювати в режимі реального часу з однією програмою і фізично єдиною базою даних і тим самим забезпечує оперативність і узгодженість дій на всіх стадіях - від прийняття замовлення до відвантаження продукції замовнику.

Головні відмінності TechnologiCS - процесно-орієнтована ідеологія і повнота функціональних можливостей системи. Завдання конструкторсько-технологічної підготовки, планування, постачання і управління виробництвом розглядаються не окремо, а як єдиний процес, спрямований на випуск і вдосконалення продукції. Можливості TechnologiCS дозволяють працювати в одному загальному середовищі всім основним учасникам процесу: від конструктора, який розробляє специфікацію вироба, до майстра, контролюючого процес виготовлення деталей безпосередньо в цеху. В результаті використання системи відкриває можливість не просто комп'ютеризувати роботу окремих служб, а реорганізувати її, зробити більш ефективною, скоординованою, організованою на найсучаснішому рівні.

Як і будь-яке програмне забезпечення, TechnologiCS призначений для підвищення ефективності роботи, причому не тільки окремих фахівців або служб, але і, що головне, підприємства в цілому.

TechnologiCS - це сучасна єдина електронне середовище для спільної роботи фахівців і підрозділів підприємства, які забезпечують вирішення головного завдання: випуск продукції. Система дозволяє організувати на якісно новому рівні скоординовану роботу конструкторів, технологів, нормувальників, планово-економічної та виробничо-диспетчерської служби, матеріально-технічного постачання, цехових диспетчерів, технологів, аж до майстрів. Будучи ядром, забезпечує безперервність інформаційного супроводу процесів від розробки конструкції виробу до контролю його виготовлення, TechnologiCS може органічно доповнюватися вбудованими модулями для автоматизації вирішення конкретних інженерних задач та сторонніми спеціалізованими додатками (CAD / CAM / CAE-системами, розрахунковими модулями і програмами і т.п .).

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053