Microsoft SQL Server 2016 Standard

22 476 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Microsoft SQL Server 2016 Standard - Це величезний крок вперед в історії створення платформи даних Microsoft - оперативна аналітика в реальному часі, широкі можливості візуалізації на мобільних пристроях, вбудовані можливості розширеної аналітики, нові сучасні технології забезпечення безпеки і нові сценарії для гібридної хмари.

П'ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ ПОЛЮБИТЕ УСІ ВБУДОВАНІ ФУНКЦІЇ SQL SERVER 2016

  • Лідер галузі. Створюйте критично важливі інтелектуальні додатки з унікальною масштабністю, продуктивністю і доступністю.
  • Безпека + продуктивність. Захищайте дані при зберіганні і передачі. SQL Server - це база даних, яка вже шість років визнається найбільш захищеною за результатами тестів на вразливість в Національному інституті стандартів і технологій США (NIST).
  • Комплексна мобільна бізнес-аналітика. Перетворіть дані в корисну інформацію. Забезпечуйте візуалізовану звітність на будь-якому пристрої (як з підключенням до Інтернету, так і без нього) за одну п'яту вартості інших рішень самообслуговування.
  • Розширена аналітика всередині бази даних. Аналізуйте дані безпосередньо всередині бази даних SQL Server 2016 із застосуванням R-популярної статистичної мови.
  • Єдиний інтерфейс. Незалежно від того, де знаходяться дані - в вашому центрі обробки даних, у вашій приватній хмарі або в Microsoft Azure, - вам доступний один і той же інтерфейс.

Переваги:

  • Галузевий лідер в області критично важливих рішень. SQL Server 2016 забезпечує унікальні критично важливі можливості в області масштабованості, продуктивності і доступності для ваших найважливіших робочих завдань по OLTP і зберігання даних.
  • Найзахищеніша база даних. Наш багаторівневий підхід до безпеки підкріплюється успішним досвідом створення найменш вразливої бази даних, при тому, що це сама широко використовувана база даних в світі.
  • Комплексна бізнес-аналітика. SQL Server 2016 пропонує комплексну локальну платформу бізнес-аналітики корпоративного рівня, яка дозволяє трансформувати складні дані в корисну інформацію.
  • Розширена аналітика всередині бази даних. Вбудовані можливості розширеної аналітики забезпечують масштабованість і ефективність при створенні і виконанні додаткових аналітичних алгоритмів безпосередньо в основній транзакціонній базі даних SQL Server.
  • Єдиний інтерфейс як на локальних ресурсах, так і в хмарі. У SQL Server 2016 використовується єдиний інтерфейс як на локальних ресурсах, так і в хмарі. Ви бачите один і той же інтерфейс незалежно від того, чи знаходяться дані в вашому центрі обробки даних, в приватній хмарі або в Azure.

Дивитись також:

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053