Microsoft SQL Server 2016 Standard Core 2Lic

89 788 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Microsoft SQL Server 2016 Standard - Створюйте інтелектуальні критично важливі програми, використовуючи масштабовану гібридну платформу баз даних, в яку вже вбудовано все необхідне - від можливості обробки в пам'яті і розширених функцій безпеки до аналітики в базі даних.

П'ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ ПОЛЮБИТЕ УСІ ВБУДОВАНІ ФУНКЦІЇ SQL SERVER 2016

  • Лідер галузі. Створюйте критично важливі інтелектуальні програми для оперативної обробки транзакцій (OLTP) з унікальною масштабністю, продуктивністю і доступністю.
  • Розширені функції безпеки. Захищайте дані при зберіганні і передачі. SQL Server - це база даних, яка вже шість років визнається найбільш захищеною за результатами тестів на вразливість в Національному інституті стандартів і технологій США (NIST).
  • Комплексна мобільна бізнес-аналітика. Перетворіть дані в корисну інформацію. Забезпечуйте візуалізовану звітність на будь-якому пристрої (як з підключенням до Інтернету, так і без нього) за одну п'яту вартості інших рішень самообслуговування.
  • Просунута аналітика в базі даних. Аналізуйте дані безпосередньо всередині бази даних SQL Server 2016 із застосуванням R-популярної статистичної мови.
  • Створено для гібридної хмари. Отримайте єдину платформу і засоби підвищення мобільності робочих навантажень між вашим центром обробки даних, приватною хмарою і Microsoft Azure.

Дивитись також:

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053