Dr.Web CureNet!

175,40 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Централізоване лікування локальних мереж будь-якого масштабу, у тому числі зі встановленим антивірусом іншого виробника.

Якщо у Вашій локальній мережі використовується антивірус іншого виробника, але Ви сумніваєтеся в його ефективності, за допомогою мережевої утиліти Dr.Web CureNet! без деінсталяції використовуваних продуктів і без встановлення Dr.Web CureNet! Ви можете просканувати усі комп'ютери і, у разі потреби, вилікувати їх. Сканери Dr.Web не інсталюються, а запускаються на виконання і після проведення сеансу сканування і лікування самовидаляються з комп'ютера. Dr.Web CureNet! можна запустити навіть з USB- носія.

Ключові функції:

 • Лікування робочих станцій і серверів Windows.
 • Перевірка якості антивірусного захисту іншого виробника.
 • Додатковий рівень безпеки.

Переваги:

 • Робота в локальних мережах будь-якого масштабу, навіть відключених від мережі Інтернет.
 • Мінімальне навантаження на локальну мережу - завдяки використанню спеціально розробленого протоколу обміну інформацією в мережах, побудованих на основі протоколів TCP/IP з можливістю застосування особливих алгоритмів стискування трафіку.
 • Не залежить від підключення до Інтернету - швидкість поширення і перевірки станцій, так само як і швидкість збору статистики не залежать від стану зв'язку.
 • Дотримання встановлених політик безпеки - не вимагає наявності сервера або установки якого-небудь додаткового ПЗ, тобто не порушує прийняту для її серверів політику безпеки.
 • Повна конфіденційність - ніякого обміну даними між Dr.Web CureNet! і сервером "Доктор Веб" не робиться, формування звіту робиться усередині локальної мережі на ПК адміністратора.
 • Завжди актуальний - найсвіжіші доповнення до вірусної бази можна отримати на вже запущений Dr.Web CureNet!
 • Простота використання - з управлінням впорається навіть початкуючий системний адміністратор.
 • Контроль процесу сканування в режимі реального часу - з консолі Dr.Web CureNet!

Призначена для користувача ліцензія ліцензується по кількості робочих станцій, на яких передбачається використання утиліти на 365 днів.

Мінімальна кількість замовлення - 5 ліцензій, вартість складає 877 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053