Питання, які часто виникають

1.Як замовити програму в компанії «Уні-сервіс»?

Ви можете зв'язатися з нами будь-яким доступним для вас способом: телефоном, електронною поштою або через ICQ  чи Skype і наші менеджери розкажуть вам як саме можна замовити ліцензійне програмне забезпечення в компанії «Уні-сервіс».

 

2.Я не бачу потрібної мені програми на сайті

Компанія «Уні-сервіс» пропонує своїм клієнтам широкий спектр ліцензійного програмного забезпечення: від базових стандартних програм до спеціалізованих. Якщо ви не знайшли потрібної вам програми – зв’яжіться з нами і наші фахівці нададуть вичерпну інформацію про програмне забезпечення, яке вас цікавить.

 

3.Чи можливо отримати знижку від ціни вказаної на сайті?

Ми часто проводимо різні акції та пропонуємо знижки клієнтам на придбання певних програмних продуктів. Тому радимо більш конкретно про акції та знижки уточняти у наших менеджерів. Окрім того, постійні клієнти «Уні-сервіс» отримують додаткові знижки, бонуси або подарунки. З нами вигідно працювати!

 

4.Я не знаю, який саме продукт вибрати

Наші фахівці допоможуть вам розібратися з великою кількістю ліцензійних програм, які пропонує компанія «Уні-сервіс» та підберуть саме те програмне забезпечення, яке потрібно у вашій конкретній ситуації. Отож, якщо у вас виникли запитання при виборі програмного забезпечення – зв’яжіться з нашими фахівцями та отримайте консультацію та допомогу у виборі.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053