Archicad Start(Т) Edition 2017

58 676 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

В основу ARCHICAD STAR(T) Edition 2017 покладена передова технологія Інформаційного Моделювання Будівель, реалізована в ARCHICAD 20. Версія ARCHICAD STAR(T) Edition 2017 створена з урахуванням специфічних вимог невеликих проектних організацій і містить всі інструменти, необхідні для створення планів поверхів, розрізів, фасадів, 3D-видів і деталей. Тепер підвищена продуктивність і суттєві удосконалення роботи над проектною документацією доступні і в STAR(T) Edition 2017.

Нові Можливості ARCHICAD STAR(T) Edition 2017:

ARCHICAD STAR(T) Edition 2017 - це оновлений призначений для користувача інтерфейс з чіткими графічними елементами управління, підтримка моніторів з високою роздільною здатністю, вдосконалена система навігації по вкладках і багато іншого.

 • Єдина стилістика оновленого інтерфейсу STAR(T) EDITION 2017 відмінно поєднується з новітніми операційними системами.
 • Оптимізація розташування основних команд і функцій значно підвищила комфортність використання ARCHICAD STAR(T) EDITION 2017.
 • Усунення зайвих графічних елементів інтерфейсу призвело до збільшення робочого простору, призначеного безпосередньо для проектування.

Абсолютно нова графічна панель Вибраного містить збережені параметри кожного Інструменту з автоматично створюваними кольоровими зображеннями попереднього перегляду елементів.

 • Оновлена графічна панель Вибраного підвищує швидкість повсякденної роботи і спрощує налаштування шаблонів проектів, яке виконується BIM-менеджерами.
 • Окремі параметри або цілі набори Вибраного можна легко переміщати між папками, організованими в будь-якому порядку.
 • Вибрані параметри і набори параметрів можна імпортувати або експортувати, щоб забезпечити дотримання єдиних стандартів усіма учасниками проектних груп.

Візуалізація проектів в ARCHICAD STAR(T) EDITION 2017 піднялася на новий рівень завдяки можливості створення Гіпермоделей BIMx і перспективних 3D-видів з двома точками сходу.

 • 3D-моделі та набори 2D-документації можна зберігати в форматі Гіпермоделей BIMx для подальшого перегляду і демонстрації BIM-проектів на мобільних пристроях.
 • При створенні перспективних 3D-зображень користувачі можуть активувати побудову перспективи з двома точками сходу, в якій всі ребра, розташовані перпендикулярно лінії горизонту, відображаються у вигляді вертикальних ліній.

Нові рішення, реалізовані в STAR(T) Edition 2017, спрямовані на підвищення продуктивності та оптимізацію робочих процесів.

 • У STAR(T) Edition 2017 обробка бібліотек будь-яких розмірів виконується практично миттєво. Виділення вкладених Бібліотек в віртуальну систему файлів гарантує відсутність невідповідностей навіть в дуже структурованих бібліотеках.
 • Фонова обробка даних, тепер застосовується і для перевірки статусу зовнішніх креслень (PDF, DWG, зображень), істотно підвищує швидкість зворотнього зв'язку.

Обмеження ARCHICAD STAR(T) Edition 2017 порівняно з ARCHICAD 20

 • Обмежена Взаємодія: відсутня функція Teamwork/BIM-сервер/Пов'язані Модулі/XRef-посилання/Оглядач/Підтримка форматів файлів PMK/EDU/Видавець/Експорт у форматі STL/Публікація IFC
 • Обмежене Моделювання: відсутня можливість Прив'язки Висоти Елементів до поверху/Фільтр Реконструкції/Інструмент Навісна Стіна
 • Обмежене Документування/Продуктивність: відсутнє відображення Хмар Точок/Управління Змінами/Реконструкція/Інтегрована Оцінка енергоефективності/Використання в каталогах елементів Морфів при концептуальному проектуванні/Публікація PDF-документів з підтримкою шарування
 • Обмежена Візуалізація: відсутній механізм візуалізації CineRender/LightWorks/Sketch
 • Обмежена Організація Проектування: Відсутня можливість Запозичення Ліцензій/використання Мережевих Ліцензій
 • Обмежена Продуктивність: не підтримуються багатопотокові обчислення на необмеженій кількості ядер

Для отримання докладної інформації про обмеження, присутніх в ARCHICAD STAR(T) Edition 2017, будь ласка, завантажте Таблицю Порівняння Версій.

Ви можете в будь-який момент поновити версію ARCHICAD STAR(T) Edition 2017 якою користуєтесь, щоб отримати доступ до всіх функцій і переваг поточної повної версії ARCHICAD, продовживши в ній роботу над своїми проектами.

Купити Archicad Start(Т) Edition 2017 по ціні - 58 676 грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053