nanoCAD Геоніка

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

nanoCAD Геоніка - це унікальний програмний продукт, що працює на платформі nanoCAD, портування на платформу nanoCAD відомого програмного комплексу GeoniCS ТОПОПЛАН-Генплан-Мережі. Програма nanoCAD Геоніка дозволяє автоматизувати проектно-вишукувальні роботи та призначена для фахівців відділів вишукувань та генплану:

  • Модуль «Топоплан» - це ядро програми, що дозволяє створювати топографічні плани, вести базу точок зйомки проекту, будувати тривимірну модель рельєфу і проводити аналіз отриманої поверхні. На основі побудованої моделі рельєфу програма дозволяє вирішувати цілий ряд прикладних задач.
  • Модуль «Генплан» використовується при проектуванні промислових об'єктів різного призначення, а також об'єктів цивільного будівництва. Модуль забезпечує повну відповідність вимогам ГОСТ 21.508-93 «Правила виконання робочої документації генеральних планів підприємств, споруд та житлово-цивільних об'єктів».
  • Модуль «Мережі» дозволяє проектувати зовнішні внутрішньомайданчикові інженерні комунікації, в автоматичному режимі отримувати поздовжній профіль мережі та оформляти необхідні вихідні документи.

На основі моделі об'єкта nanoCAD Геоніка автоматизує випуск креслень, суворо відповідають чинним російським нормативам оформленню документів. Заповнюються всі необхідні штампи та експлікації, а при необхідності здійснюється автоматична розбивка на аркуші заданого формату.

Програма повністю сумісна з ПК GeoniCS ТОПОПЛАН-Генплан, підтримує пряме читання проектів, виконаних в ПК GeoniCS. Спільне використання nanoCAD Геоніка і програмних засобів CSoft Development (GeoniCS Вишукування, RasterDesk, Spotlight і ін) забезпечує комплексність при реалізації «наскрізних» технологій проектування.

Додаткові можливості:

  • експорт властивостей мережі в MS Excel;
  • перевірка нормативних відстаней в плані.

У програмі nanoCAD Геоніка передбачена розширювана і настроюється довідкова система по нормативним відстаням в плані між різними інженерними мережами. В цілому модуль забезпечує «безшовний» обмін кресленнями між суміжниками.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053