nanoCAD Опалення

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Програма nanoCAD Опалення призначена для проектування систем опалення будівель і споруд. У програмі реалізовані графічна частина розділу проектування «Опалення» і автоматичне специфікування. Програма nanoCAD Опалення реалізована на базі ядра nanoCAD версії 4.0. Вихідна документація зберігається в форматі dwg і (для табличних форм) у форматі MS Office або OpenOffice.org.

Програмний продукт nanoCAD Опалення містить в собі спеціалізовані інструменти інженера-сантехніка. З створюваної моделі систем опалення користувач отримує практично всю необхідну документацію:

  • поверхові плани систем опалення;
  • аксонометричні схеми систем опалення;
  • специфікацію обладнання;
  • відомість опалювальних приладів;

Слід зазначити, що тривимірна модель систем, аксонометричні схеми і специфікація обладнання генеруються автоматично. Всі об'єкти nanoCAD Опалення (трубопроводи, опалювальні прилади, трубопровідна арматура і т.д.) є інтелектуальними. Кожен з цих об'єктів володіє характерними для даного елементу властивостями, які в процесі проектування можна редагувати. Причому для кожної групи елементів ці властивості мають певні характеристики. Для трубопроводів можна вибрати сортування і типорозмір, для опалювальних приладів - типорозмір або кількість секцій і характеристики обв'язки з урахуванням арматури, а для трубопровідної арматури - сортування і типорозмір.

Всі бази даних nanoCAD Опалення відкриті для поповнення користувачем. При цьому для створення нового обладнання або редагування існуючого не потрібно володіти навичками програмування. Досить вміти працювати в найпростішому табличному редакторі.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053