BatPost

ціна по запиту

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

BatPost - поштовий сервер для організацій і домашнього користувача. Ви оціните можливість швидкого встановлення сервера та простоту обслуговування. Сервер підходить як для забезпечення співробітників компанії адресами Інтернет, так і для організації внутрішньої мережі обміну повідомлення.

Сервер BatPostпрацює під Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista.

Возможности:

 • Налаштування. Сервер підтримує необмежене число доменів і необмежене число користувачів всередині домену.
 • Списки розсилки. Списки розсилки дозволяють організувати швидке поширення листів великій кількості адресатів. Адресатів списку розсилки можна отримувати із зовнішнього файлу.
 • Групи користувачів. Сервер підтримує створення груп користувачів з подальшим розподілом прав доступу до папок. Групи користувачів дозволяють також організовувати закриті поштові співтовариства, в яких листи приймаються тільки від членів спільноти. Остання можливість корисна для запобігання несанкціонованого посилання листів в список розсилки.
 • Папки користувачів. Конфігуратор надає можливість керувати папками кожного користувача (додавання, видалення, перейменування), а також прописувати права окремих груп користувачів по доступу до папки.
 • «Чорні» і «білі» списки. «Чорні» і «білі» списки дозволяють створити набори IP-адрес, імен хостів та поштових адрес, для яких діють особливі правила обробки. Ці списки є менш функціональною альтернативою правилам і дозволяють створювати набори «дозволених» і «заборонених» адрес.
 • Моніторинг активності і ведення журналу. Монітор надає можливість в реальному часі стежити за завантаженістю сервера, за змінами в журналах активності сервера і за чергою повідомлень. Важливі події з життя сервера можуть реєструватися в журналах активності. Більш того, журнал активності може зберігатися у вигляді бази даних, що істотно полегшує подальший аналіз подій, в тому числі за допомогою сторонніх додатків.
 • Підтримка популярних протоколів. Сервером підтримуються наступні протоколи для роботи з поштою: SMTP, POP3, IMAP4rev1.
 • Гнучка система зберігання конфігурації. Завдяки тому, що доступ до конфігураційним даними (групи, домени, користувачі, папки, повідомлення, правила, «чорні» і «білі» списки) відбувається за допомогою драйвера, з'являється можливість зберігати конфігураційні дані в зручному для користувача місці, а також пристосовувати сервер до конкретних потреб кінцевого користувача. Так, можна організувати зберігання конфігурації в базі даних користувача, що дозволить йому запускати інші специфічні додатки, які також працюють з цими даними. Більш того, конфігурація може бути розподілена по кількох сховищах даних, що додає додаткові можливості в пристосовування сервера до потреб кінцевого користувача.
 • Безпечна авторизація. Використання безпечного протоколу авторизації (CRAM-MD5) виключає передачу паролів по мережі у відкритому вигляді, що виключає їх перехоплення зловмисниками. На додаток до цього підтримуються також більшість інших схем авторизації.
 • Мова інтерфейсу. Поточна версія сервера підтримує англійську та російську мови інтерфейсу.
 • Антивірус. Сервером підтримується модуль антивірусної перевірки всіх вхідних повідомлень. За результатами перевірки можуть вживатися різні дії: розрив з'єднання (антивірусний карантин), відмова від прийому повідомлення, переміщення повідомлення в спеціальну папку. Для відображення вірусних епідемій додатково є тимчасовий «чорний» список, який задає ліміт кількості вірусів, які приходять за заданий проміжок часу з заданого адреси.
 • Правила. Гнучкі набори правил дозволяють організувати політику поведінки сервера щодо:
 • Прийому з'єднань. Можна визначити безліч IP-адрес і імен хостів, з'єднання з яких по заданих протоколах прийматиметься або не прийматиметься.
 • Адреси відправника. Можна визначити безліч поштових адрес, які будуть прийматися або відхилятися при роботі по протоколу SMTP.
 • Адреси одержувача. Можна визначити безліч поштових адрес, які будуть прийматися або відхилятися при роботі по протоколу SMTP.

Слід зауважити, що результати попередніх перевірок за правилами можуть впливати на подальшу роботу в даному з'єднанні. Тобто в разі створення правил для фільтрації «спаму» можна відкинути не адреси відправника, а адреси одержувача, що може мати приємний побічний ефект: розсильник «спаму» може вирішити, що ця адреса не існує і видалить його зі своєї бази.

Безпека:

 • Аутентифікація. Використання безпечного протоколу авторизації (CRAM-MD5) виключає передачу паролів по мережі у відкритому вигляді, а значить, і їх перехоплення зловмисниками.
 • Антивірус. Сервером підтримується модуль антивірусної перевірки всіх вхідних повідомлень. За результатами перевірки можуть вживатися різні дії: розрив з'єднання (антивірусний карантин), відмова від прийому повідомлення, переміщення повідомлення в спеціальну папку. Для відображення вірусних епідемій додатково є тимчасовий «чорний» список, який задає ліміт кількості вірусів, які приходять за заданий проміжок часу із заданої адреси.
 • Розподілене зберігання конфігурації. Завдяки роздільному зберіганню конфігураційних даних пошкодження якоїсь частини даних не призводить до повної зупинки роботи сервера. У більшості випадків пошкоджений сегмент даних буде пропущений при зверненні до нього. Так, пошкодження бази повідомлень одного користувача не вплине на роботу інших користувачів.
 • Реєстрація подій. Реєстрації всіх важливих подій, що відбуваються під час роботи сервера, надає можливість відстежувати зовнішні атаки на сервер. Так, якщо виявиться, що для даного користувача було 1000 невдалих спроб авторизації, можна зробити висновок про атаку на пароль користувача і вчасно змінити його.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053