Спеціальні пропозиції

Акції від Microsoft  для малого бізнесу

УМОВИ ПРОМО:

 • ­­­Знижка - 15% на Windows Server 2012
 • Програма ліцензування  - Open license
 • Продукти, на які поширюється знижка: Windows Server 2012 Essentials, Windows Server 2012 Standard, Windows Server 2012 Datacenter. CALs не дисконтуються..
 • Сегмент - замовники середнього і малого бізнесу (ТІЛЬКИ Commercial).

Період - промо діє до 15 вересня 2013 р.

Максимальна кількість ліцензій для замовлення: 15 робочих станцій  на одного клієнта в період дії промо.

Акція від Embarcadero в 3 кварталі 2013 року

"Заощадьте до 45% на оновленні RAD Studio, Delphi або C++Builder".

До 31 липня користувачі усіх попередніх версій можуть придбати XE4 за ціною оновлення.
Починаючи з 1 серпня 2013 року користувачі 2009 версій і більше ранніх вимушені будуть придбати оновлення за ціною нової ліцензії.

 • Пропозиція не поширюється на upgrade з Turbo Delphi Explorer, Starter і освітні ліцензії
 • Неможливий upgrade на комплекти з 5 і 10 ліцензій(5 - pack і 10 - pack)
 • Розміщення замовлення по акції до 31.07.13

Купуючи до 15 серпня 2013 версію XE4 замовник має можливість спробувати нові компоненти і засоби, заощадивши $300!

 • Компоненти TMS Cloud Pack  для  iOS - Прямий доступ до  хмарних сервісів включаючи Dropbox, SkyDrive, Google Drive, box, Twitter, Facebook і інші
 • MIDA VCL  -  FireMonkey Конвертер  Перенесіть ваші VCL додатки на FireMonkey для MAC і iOS.
 • FireMonkey Premium Style Pack 2 - FireMonkey стилі Jet і Diamond  для додатків під Windows, Mac OS X   iOS
 • MacinCloud хмарний доступ до MAC - Тільки для користувачів XE4 - 30 денна пробна версія.  Розробляйте Mac і iOS застосування і використайте симулятор, якщо у вас немає власного МAC.

Avira оголошує про незвичну акцію "Спека починається"

     Тільки з 2 липня 2013 року Авіра розпочинає незвичну акцію під назвою "The Heat is On" ("Спека починається"). Тепер при новій купівлі будь-якого антивіруса Avira Ви отримуєте знижку, рівну температурі у м. Теттнанг, де знаходиться головний офіс компанії Авіра. Чим вище температура, тим вище знижки.

    Акція буде проходити наступним чином: кожен вівторок о 13 годині записується температура поряд з головним офісом Авіра в Теттнанге, і це число використовується для визначення розміру знижки на будь-які продукти Avira. Наприклад, якщо у вівторок в Теттнанге 23 °, ви отримуєте знижку 23% на річну ліцензію на будь-який продукт Авіра (пропозиція діє тільки для нових ліцензій). Якщо температура на наступному тижні зросте, то збільшиться і знижка. Знижка дійсна з вівторка по понеділок наступного тижня.
Компанія буде діяти протягом восьми тижнів, з 2 липня по 31 серпня 2013 року, тобто поточний відсоток знижки буде змінюватись щотижня.

Додаткова знижка 20%  діє з 2 по 9 липня 2013 року

Додаткова знижка 22%  діє з 9 по 16 липня 2013 року

Додаткова знижка 21%  діє з 16 по 23 липня 2013 року

Додаткова знижка 24%  діє з 23 по 30 липня 2013 року

Додаткова знижка 18%  діє з 30 липня по 06 серпня 2013 року


nanoCAD СПДС

SPDS B 4 14

Програма nanoCAD СПДС призначена для оформлення проектно-конструкторської документації відповідно до стандартів СПДС(Система проектної документації у будівництві), nanoCAD СПДС збільшить продуктивність робіт будь-якої проектної організації.
Програма nanoCAD СПДС базується на графічному ядрі nanoCAD і містить усі інструменти створення двовимірних креслень, уся  вихідна документація зберігається у форматі *.dwg.

Програма  самостійна, не потребує попередньої установки програм сторонніх розробників.
Особливості nanoCAD СПДС : універсальні інструменти, що дозволяють працювати як із зображеннями(кресленнями, картами, схемами, нарисами і іншими графічними матеріалами), що сканують, так і з об'єктами САПР, - лініями, текстами, таблицями, розмірами і т. д.

nanoCAD СПДС є унікальним застосуванням для підготовки проектної документації усіх розділів проектування і одночасно будучи інструментом стандартизації робіт проектувальників.
nanoCAD СПДС забезпечує високу швидкість роботи і автоматизацію рутинних операцій по оформленню креслень завдяки застосуванню інтелектуальних параметричних об'єктів.

Придбати в "Компанії "Уні-сервіс" за ціною 7800 грн. 

Поновлення прострочених ліцензій

Тільки з 01 липня до 31 серпня 2013 р.  користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надається унікальна можливість здійснити поновлення ліцензії зі знижкою 40 %, незалежно від того, скільки часу минуло з моменту її закінчення.
Зверніть увагу на те, що дана пропозиція розповсюджується  на електронні версії продуктів (коробочні версії продуктів участь в акції не приймають).

Creative Cloud тепер і в Україні! Тільки до 31 серпня  2013 року діє спеціальна пропозиція на придбання Creative Cloud для робочих груп зі знижкою до 43% !!!

Підписка на програму Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує вашій компанії можливість отримання доступу до будь-яких застосувань з пакету Adobe Creative Suite 6, а також ПЗ Adobe Photoshop Lightroom 4, Adobe Acrobat XI, Adobe Muse, інструментам Adobe Edge Tools & Services і іншим ресурсам. Будучи активним передплатником, ви можете оперативно завантажувати і використати будь-які рішення, доступні у рамках програми, отримуючи у своє розпорядження найбільш досконалі інструменти відразу після їх появи. Крім того, підписка включає доступ до інтерактивних сервісів спільного використання файлів і зберігання даних, засобів організації колективної роботи для приватних робітників груп, а також ефективним способам публікації, допомагаючим компаніям впроваджувати інноваційні рішення і зберігати свою конкурентоспроможність.

Додаткові причини для підписки на програму Creative Cloud :

 • Можливість спрощеної взаємодії з колегами;
 • Нові можливості проектування веб-сайтів для мобільних пристроїв за допомогою Adobe Muse;
 • Додаток Creative Cloud Connection для синхронізації настільних систем і спільного доступу до даних;
 • Доступ до Creative Cloud Training - бібліотеці першокласних повчальних відеороликів, підготовлених провідними партнерами і фахівцями;
 • Необмежений доступ до технології цифрової публікації, використовуваної видавцями, що лідирують на ринку при створенні інтерактивного контенту для облаштувань iPad;
 • Програмне забезпечення Adobe Photoshop Lightroom 4;
 • Інструменти для спільної роботи і 100 ГБ дискового простору в хмарній системі зберігання даних для кожного робочого місця;
 • Доступ до усіх компонент пакету Creative Suite 6 за прийнятною ціною!
 • Консоль адміністратора, що дозволяє вам легко управляти придбаними продуктами і масштабувати їх;
 • Прогнозованість витрат на ПЗ для створення творчих проектів в масштабах усієї організації;
 • Зручніше управління придбанням і ліцензуванням.

Придбати підписку на 1 рік для одного користувача Adobe Creative Cloud  за ціною 7 830 грн.

АКЦІЯ!!! Придбайте ІДС " БУДСТАНДАРТ" - отримай Подарунок*

Період дії акції з 16.04.2013. по 30.06.2013.

При купівлі програмного комплексу ІДС" БУДСТАНДАРТ" Ви отримаєте в подарунок "Інформаційний збірник діючих будівельних норм на 2013 рік".

 

 

ТІЛЬКИ У НАС!!!

НОВИНКА!!!

 

Інформаційна збірка "Національні нормативні документи України у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів" 2013 р. за спеціальною ціною 186 грн.

Autodesk PROMO

Промо "Крок Вперед"

До 18 липня 2013 року компанія Autodesk надає власникам AutoCAD LT, продуктів для анімації та графіки та іншого ПЗ 2008-2014 версій перейти на доступні в прайс-листі поновлення до 2014 версій продуктів Autodesk зі знижкою в 20%*. Перехід на 2014 версії можливий і надалі, але тільки через придбання Оновлення за повну вартість.

Умови:

 • Промо «Крок Вперед» дозволяє користувачам 2008-2014 версій перейти на актуальні версії продуктів зі знижкою.
 • Промо «Крок Вперед» направлено на допомогу в оновленні клієнтам, Які не оновилися до змін у схемі апгрейдів.

Терміни:

 • з 7 червня по 25 липня 2013 (останній день для клієнтів: 18 липня).

Включені продукти:

 • AutoCAD LT, AutoCAD LT for MAC, Autodesk Mudbox, Autodesk Showcase.

Цінність для клієнта:

 • Оновіть ліцензію та докупіть Передплату до 18 липня і отримаєте 20% знижку!

Підпискаце розширення прав користувача на обмежений період часу (за замовчуванням рівний 12 місяцям). Додаткові можливості включають в себе:

 • Право на отримання оновлень придбаного програмного забезпечення компанії Autodesk, за умови їх виходу протягом періоду дії Підписки.

 • Право на використання попередніх версій програмних продуктів і можливість отримання додаткових ліцензій для домашнього користування.

 • Право на отримання консультацій Autodesk і рекомендованого партнера з технічної підтримки програмного забезпечення.

 • Можливість використання хмарних ресурсів для вирішення обчислювальних задач за допомогою служб Autodesk 360.

 • Право на отримання додаткових розширень до поточної версії ПЗ.

 Власники Підписки мають право завантажувати оновлення і розширення для придбаних продуктів з Центру Підписка.

      Особливо варто відзначити, що придбання Підписки на щорічній основі забезпечує мінімальну сумарну вартість володіння. Підписка оплачується щорічно і в середньому 5 років придбання даного ПЗ дешевше одного поновлення базової ліцензії.

Autodesk AutoCAD LT 2014 Commercial Upgrade from Previous Version PROMO 5820 грн.

Autodesk AutoCAD LT 2014 Commercial Upgrade from Previous Version PROMO (при придбанні підписки) 5175 грн.

 Якщо у вас є питання, ми будемо раді на них відповісти. Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону (032) 247-83-82,(032) 242-61-63 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Спеціальні ціни для пільгових організацій від компанії ESET.

У рамках програми лояльності ESET усім державним та неприбутковим організаціям надається можливість придбати антивірусні продукти ESET зі знижкою 50 % від комерційної вартості початкового придбання.

  Знижка надається місцевим та державним органам влади, державним підприємствам і підприємствам, заробітну плату службовцям яких частково або повністю оплачує держава. Крім цього, дана пропозиція поширюється на організації, метою створення яких не є отримання прибутку та розподіл її між працівниками або керівництвом даних організацій. До таких організацій належать церкви, громадські школи, благодійні організації, громадські клініки та лікарні, політичні організації, добровільні організації, профспілки, музеї та інші.

Для отримання знижки неприбуткова організація повинна надати довідку з податкової форми № 4-ОПП, яка підтверджує неприбутковість даної організації.

Купити антивірус ESET NOD32 Antivirus зі знижкою для пільгових організацій:

 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 2 об'єктів. придбати за 178,80 грн.
 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 3 об'єктів. придбати за 268,20 грн.
 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 4 об'єктів. придбати за 357,60 грн.
 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 5 об'єктів. придбати за 447,00 грн.
 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 10 об'єктів. придбати за 894,00 грн.
 • ESET NOD32 Antivirus (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 20 об'єктів. придбати за 1788,00 грн.

Купити ESET Endpoint Antivirus зі знижкою для пільгових організацій:

 • ESET Endpoint Antivirus (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 5 об'єктів. придбати за 829,50 грн.
 • ESET Endpoint Antivirus (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 10 об'єктів. придбати за 1659,00 грн.
 • ESET Endpoint Antivirus (B11). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 15 об'єктів. придбати за 2129,40 грн.
 • ESET Endpoint Antivirus (B11). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 20 об'єктів. придбати за 2839,20 грн.
 • ESET Endpoint Antivirus (C). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 25 об'єктів. придбати за 2995,50 грн.
 • ESET Endpoint Antivirus (C). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 30 об'єктів. придбати за 3594,60 грн.

Купити антивірус ESET Smart Security зі знижкою для пільгових організацій:

 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 2 об'єктів. придбати за 255,48 грн.
 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 3 об'єктів. придбати за 383,22 грн.
 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 4 об'єктів. придбати за 510,96 грн.
 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 5 об'єктів. придбати за 638,70 грн.
 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 10 об'єктів. придбати за 1277,40 грн.
 • ESET Smart Security (AB). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 20 об'єктів.придбати за 2554,80 грн.

Купити ESET Endpoint Antivirus по пільговій ціні:

 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 5 об'єктів. придбати за 1152, 00 грн.
 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 10 об'єктів. придбати за 2304,00 грн.
 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 15 об'єктів. придбати за 2956,50 грн.
 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 20 об'єктів. придбати за 3942,00 грн.
 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 25 об'єктів. придбати за 4159,50 грн.
 • ESET Endpoint Security (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 30 об'єктів.придбати за 4991,40 грн.

Купити антивірусний захист для файлових серверів ESET File Security для пільгових організацій:

 • ESET File Security для Microsoft Windows Server На 1 рік. Пільгова. Для захисту 1 об'єкту.придбати за 829,38 грн.
 • ESET File Security для Linux/BSD/Solaris На 1 рік. Пільгова. Для захисту 1 об'єкту.придбати за 829,38 грн.

Купити антивірусний захист для поштових шлюзів по пільговій ціні:

 • ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server  (B5). На 1 рік. Пільгова. Для захисту 5 об'єктів. придбати за 515,40 грн.

Акція "Літній час Dr.Web"
З 15.06.2013 по 31.08.2013 року постачальник ліцензійного програмного забезпечення "Компанія "Уні-сервіс" проводить акцію, у рамках якої клієнти можуть придбати ліцензію на Антивірус Dr.Web на 12 місяців для 1 робочої станції по ціні 155 грн!
Взяти участь в акції можуть як приватні користувачі, так і комерційні організації.
Це прекрасна можливість перейти на ліцензійне ПЗ.
Акція не поширюється на коробкові версії продуктів і конкурентний перехід - знижка діє тільки на електронні ліцензії.

Проводиться: 15.06.2013 - 31.08.2013

Підтримка вендорів : Dr.Web

Учасники програми : Всі

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтесь за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

МОДЕРНІЗУЙ СВІЙ БІЗНЕС

-15 win off

Кожен клієнт середнього та малого бізнесу може отримати знижку в розмірі 15% на придбання Windows та Office разом в рамках програми корпоративного ліцензування Open License.

Кожне замовлення, зроблене клієнтом в період дії пропозиції за допомогою програми корпоративного ліцензування Open License, має складати від 5 ліцензій кожного з продуктів (Windows та Office) та до 249 ліцензій кожного з продуктів (Windows та Office). Кількість ліцензій має бути однаковою для обох продуктів (Windows та Office).

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Період дії акції: 1 квітня – 30 червня 2013 р.;
 • Продукти, які беруть участь у акції: Windows 8 Professional Upgrade та Office Standard 2013;
   Дана пропозиція поширюється на наступні продукти:
  • Windows 8 Pro Upgrade
  • Windows 8 Pro Upgrade + Software Assurance
  • Office Standard 2013 License
  • Office Standard 2013 License + Software Assurance
 • Програми ліцензування: Open License;
 • Тип ліцензії: ліцензія або ліцензія з програмою підтримки Software Assurance; ліцензія на оновлення операційної системи або ліцензія на оновлення операційної системи з програмою підтримки Software Assurance;
 • Знижка: -15% на Windows 8 Pro Upgrade чи Windows 8 Pro Upgrade + Software Assurance, замовлені з Office Standard 2013 чи Office Standard 2013 + Software Assurance;
 • Кількість ліцензій для замовлення: мінімальна кількість ліцензій - 5, максимальна – 249 кожного продукту, замовлення повинно включати однакову кількість Office та Windows;
 • Мовна версія: українська, російська, англійська, single (можливість використання продукту однією з 36 доступних мов);
 • Сегмент: середній та малий бізнес, державні установи;
 • Територія дії акції: Україна

! Обмеження - акція не розповсюджується на рівень цін С та організації академічного сектору.

SKUDescriptionUMin Qty UMax Qty U
021-10255 OfficeStd 2013 RUS OLP NL 5 249
021-10259 OfficeStd 2013 UKR OLP NL 5 249
021-10261 OfficeStd 2013 ENG OLP A Gov 5 249
021-10272 OfficeStd 2013 RUS OLP A Gov 5 249
FQC-06473 WinPro 8 UKR Upgrd OLP A Gov 5 249
021-10275 OfficeStd 2013 UKR OLP A Gov 5 249
FQC-02394 WinPro ENG UpgrdSAPk OLP A Gov 5 249
FQC-02407 WinPro RUS UpgrdSAPk OLP A Gov 5 249
FQC-02416 WinPro UKR UpgrdSAPk OLP A Gov 5 249
FQC-06461 WinPro 8 ENG Upgrd OLP A Gov 5 249
FQC-06470 WinPro 8 RUS Upgrd OLP A Gov 5 249
021-10257 OfficeStd 2013 SNGL OLP NL 5 249
021-05429 OfficeStd SNGL LicSAPk OLP NL 5 249
021-05410 OfficeStd RUS LicSAPk OLP NL 5 249
021-05661 OfficeStd ENG LicSAPk OLP A Gov 5 249
021-05693 OfficeStd RUS LicSAPk OLP A Gov 5 249
021-07102 OfficeStd UKR LicSAPk OLP A Gov 5 249
021-07107 OfficeStd UKR LicSAPk OLP NL 5 249
FQC-02374 WinPro SNGL UpgrdSAPk OLP NL 5 249
FQC-06459 WinPro 8 UKR Upgrd OLP NL 5 249
FQC-02383 WinPro UKR UpgrdSAPk OLP NL 5 249
FQC-06457 WinPro 8 SNGL Upgrd OLP NL 5 249
FQC-02365 WinPro RUS UpgrdSAPk OLP NL 5 249
FQC-06455 WinPro 8 RUS Upgrd OLP NL 5 249

Нова ціна на WinRar тепер 255грн.

WinRAR

WinRAR 4.20 - це один з найбільш потужних і зручних архіваторів для Windows.

Програма дозволяє створювати архіви RAR практично будь-яких розмірів, що містять необмежене число файлів, підтримує формати RAR і ZIP, може виконувати всі основні операції з форматами: 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, JAR, LZH, TAR, UUE, Z і ISO, а також уміє створювати архіви типу SFX. Архіватор автоматично розпізнає формат даних і вибирає кращий метод стиснення.

WinRAR забезпечує повне управління файлами в архівах, відновлення пошкоджених архівів, шифрування, створення саморозпаковуючих і багатотомних архівів і багато іншого. Дуже простий і зручний інтерфейс.

 • Повна підтримка архівів RAR і ZIP
 • Використання оригінального високоефективного алгоритму стиснення даних
 • Наявність графічної оболонки з підтримкою технології перетягування
 • Можливість використання інтерфейсу командного рядка
 • Управління архівами інших форматів (CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, tar.gz, bz2, tar.bz2, ACE, UUE, JAR, ISO, 7Z, Z)
 • Підтримка методу безперервного архівування для більш кращого стиснення
 • Підтримка багатотомних архівів
 • Створення саморозпаковуючих (SFX) звичайних і багатотомних архівів за допомогою стандартного або додаткових модулів SFX
 • Можливість відновлення фізично пошкоджених архівів
 • Можливість створення та використання томів для відновлення, що дозволяють відтворювати втрачені частини багатотомних архівів.
 • Підтримка кодування Unicode в іменах файлів
 • Додаткових функції (шифрування даних і імен файлів в архіві, додавання архівних коментарів, ведення протоколу помилок)
 • Використання стороннього оформлення інтерфейсу програми у вигляді окремих тем

Вигідна ціна CORELDRAW GRAPHICS SUITE X6 SMALL BUSINESS EDITION

PROMO CORELDRAW GRAPHICS SUITE X6 SMALL BUSINESS EDITION

Повідомляємо про вихід нової версії CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition.

Фактично це той же самий CorelDRAW Graphics Suite X6, в такій же коробці. Проте замість однієї ліцензії коробка Small Business Edition містить три ліцензії, про що свідчить етикетка на лицьовій частині, а також спеціальний вкладиш усередині. Подібне видання вже було у Corel минулого року для версії X5. Даний програмний продукт можна придбавати тільки комерційним організаціям, штат яких не перевищує 25 чоловік.

Найцікавіше- це вартість коробки CorelDRAW GS X6 SBE(скорочена назва продукту) - ця заздалегідь визначена ціна цієї коробки приблизно дорівнюватиме ціні двох звичайних коробок CorelDRAW GS X6. Але ліцензій там три! Саме це гарантує підвищений інтерес до цієї позиції з боку замовників.

Дві форми постачання - повна російська або повна англійська версії.

CORELDRAW GRAPHICS SUITE X6 SMALL BUSINESS EDITION Ви зможете купити в Компанії "Уні-сервіс" за вигідною ціною 9 500 грн.

Отримай ESET Mobile Security для захисту свого мобільного пристрою безкоштовно!

box

З 10 грудня 2012 року по 31 січня 2013 року зареєструй коробкову версію продукту ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus і отримай рішення ESET Mobile Security для захисту мобільного пристрою в подарунок!

При реєстрації користувачі одночасно отримують два листи: реєстраційні дані до придбаного продукту і реєстраційні дані для захисту одного мобільного пристрою.

Звертаємо увагу, що ця пропозиція поширюється тільки на коробкові версії продуктів ESET Smart Security і ESET NOD32 Antivirus 5-ту, 4-ту і інших попередніх версій. Акція діє як при реєстрації нового продукту, так і при продовженні вже використовуваного.

Нагадуємо, що користувачі ліцензійних продуктів ESET можуть здійснити безкоштовний перехід на шосту версію і тим самим забезпечити своїм комп'ютерам захист нового покоління.

Остання можливість придбати оновлення до новітньої версії Adobe Creative Suite 6! При купівлі оновлення з версій CS3 і CS4 до 31 грудня 2012 року, ви економите до 50%!

Adobe Creative Suite

Увага! З 1 січня 2013 року знижку на оновлення зможуть отримати тільки користувачі версій CS5 і CS5.5.

Якщо ви використовуєте версії CS3 або CS4, не відкладайте купівлю оновлення до CS6! Тільки до 31 грудня 2012 року діють спеціальні ціни на перехід з версій CS3 і CS4. З 1 січня 2013 року програмне забезпечення Adobe Creative Suite 6 можна придбати тільки за повну вартість.

Придбайте оновлення до CS6 сьогодні і отримуйте знижки надалі при оновленні майбутніх версій Creative Suite.

При купівлі оновлення з версій CS3 і CS4 до 31 грудня 2012 року, ви економите до 50%!

Вирішуйтеся зараз! Не відкладайте на останній день!

* При оновленні з версії CS3 або CS4 для пакетів продуктів Creative Suite до 31 грудня 2012 року.

Знижки 40% на оновлення до версії Windows 8 по програмах корпоративного ліцензування!

Windows 8 Professional Upgrade1

Windows 8 cтворена для бізнесу!

Легко виконуйте роботу за допомогою ваших улюблених програм і цілого ряду нових застосувань з Магазину Windows!

Безпека в комплекті!

Шифрування BitLocker і BitLocker To Go допомагає краще захистити ваші дані на випадок втрати або крадіжки пристрою!

За межами офісу - не означає за межами досяжності!

Залишайтеся на зв'язку і синхронізуйте дані за допомогою живих плиток, віддаленого робочого столу і автономних файлів!

Готові спробувати?

Період проведення акції : 01.11.2012 - 31.01.2013

У період з 1 листопада 2012 р. по 31 січня 2013 р. корпорація Microsoft пропонує знижку 40% на ліцензії для оновлення у рамках програм Open License з покриттям Software Assurance і Open Value; і знижку 15% на ліцензії для оновлення у рамках програми Open. Промо поширюється на клієнтів середнього і малого бізнесу* по усій Україні.

Умови акції :

Знижка:

Варіант 1: Оновлення і SA у рамках Open і Open Value - 40%

Варіант 2: Тільки оновлення у рамках Open License - 15%

Продукт: Windows 8 Professional Upgrade, Windows 8 Professional Upgrade/Software Assurance

Програми ліцензування : Open License, Open Value

Мінімальна кількість ліцензій для замовлення: 5 (для нових угод), 1 для існуючих угод.

Максимальна кількість ліцензій для замовлення: 150

Мовні версії - усі мови, російський, англійський, український

За акційною ціною можна придбати по одному оновленню на кожен комп'ютер і не більше п'яти ліцензій на оновлення для кожного покупця.

*Середній і малий бізнес - компанії від 5 до 250 ПК.

Детальніше про акцію "40% знижок для організацій Білорусі, України і Казахстану"

З 1 листопада 2012 до 1 лютого 2013 компанія Corel надає можливість отримати знижку 40% на комерційні ліцензії CorelDRAW Graphics Suite X6 усім організаціям Білорусії, України і Казахстану.

Додаткові умови:

Мінімальна кількість - від 2 ліцензій CorelDRAW.

Знижка діє тільки для діапазону А (до 10 ліцензій).

Акція діє ТІЛЬКИ на території Білорусії, України і Казахстану.

Детальніше про акцію "40% знижок для організацій Білорусі, України і Казахстану" :

Опис: З метою зробити наші продукти доступнішими компанія Corel надає знижку 40% на комерційні ліцензії CorelDRAW Graphics Suite X6 усім організаціям Білорусії, України і Казахстану.

Продукти, що беруть участь в акції : Комерційні ліцензії на CorelDRAW Graphics Suite X6(строгі від 2 до 10 ліцензій - LCCDGSX6MLA).

Терміни проведення : з 1 листопада 2012 по 1 лютого 2013 року.

Територія: Білорусь, Україна і Казахстан.

Вартість ліцензії CorelDRAW Graphics Suite X6 за акційною пропозицією

Повний пакет професійного ПЗ для обробки цифрового контенту від Corel і Sony зі знижкою більше 50%.

Corel спільно з Sony Creative Software презентує повний пакет професійного програмного забезпечення для обробки цифрового контенту Masterpiece by Corel & Sony за ціною в рази нижче аналогічних продуктів на ринку.

До представленого пакету програмного забезпечення Masterpiece by Corel & Sony увійдуть найбільш популярні серед професіоналів засоби обробки цифрового контенту, що випускаються обома компаніями, у тому числі інструменти для роботи з відео, звуком, растровою і векторною графікою, а також додатка для створення веб-сайтів і архівації інформації.

Пакет Masterpiece by Corel & включає наступні програмні продукти:

 • Sony Vegas Pro 11 + DVD Architect Pro 5.2 English — професійний пакет для нелінійного відеомонтажа;
 • Sony Sound Forge Pro 10 English — професійний аудіоредактор;
 • CorelDRAW Graphics Suite X6 Russian — найпопулярніший у світі пакет для роботи з векторною графікою;
 • Corel PaintShop Pro X4 Russian — багатофункціональний редактор растрових зображень, оптимізований для обробки цифрових фотографій;
 • WinZip 16 Pro Russian — потужний засіб архівації і стискування інформації в найпопулярніший формат ZIP;

 Акція діє з 17 серпня по 31 грудня 2012 року.

Знижка 30% на Adobe Creative Suite 6 Production Premium!

Adobe Production Premium CS6

Спеціальна пропозиція дійсна до 30 листопада 2012 року

Фахівці з відеомонтажу - заощадьте 30% при купівлі рішення Creative Suite 6 Production Premium.

У акції бере участь продукт Adobe Production Premium CS6. Англійські версії для систем Windows і Mac.

У пакет Adobe Creative Suite 6 Production Premium входять наступні програми:

 • Adobe Premiere Pro CS6
 • Adobe After Effects CS6
 • Adobe Photoshop CS6 Extended
 • Adobe Audition CS6
 • Adobe SpeedGrade CS6
 • Adobe Prelude CS6
 • Adobe Illustrator CS6
 • Adobe Encore CS6
 • Adobe Flash CS6 Professional

Додаткові застосунки:

 • Adobe Dynamic Link
 • Adobe Media Encoder CS6
 • mocha for After Effects
 • Adobe Bridge CS6

Вартість: 18 200 грн.

10 головних причин для переходу на ПО Adobe Production Premium CS6

Час бути успішними з Office 2010

Придбайте ліцензійний Office 2010
до 31.10.2012 зі знижкою до 25%!
ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ!

Усе ще використовуєте старі версії Microsoft Office для свого свого підприємства?

Оновіть своє офісне програмне забезпечення до останньої версії Microsoft Office 2010 Standard або Office 2010 professional Plus за програмою Open License до 31 жовтня 2012 року та отримайте знижку до 25%.*
 • Пропозиція дійсна з 3 вересня 2012 р. по 31 жовтня 2012 р.
 • Пакет Office 2010 Standard і/або версія Office 2010 Professional Plus.
 • Програма Open License; лише для клієнтів середнього та малого бізнесу.
 • Мінімальне замовлення – 10 ліцензій, максимальне – 100 ліцензій на клієнта.
 

Які переваги програми Open License?

 • Спрощене розгортання з одного образу без потреби інсталювати вручну код ліцензійного ключа для кожного ПК в організації.
 • Централізоване адміністрування й керування ПК.
 • Простий захист і відстеження програмних ресурсів завдяки електронному керуванню ліцензіями.
 • Проста повторна інсталяція й перенесення програмного забезпечення.
 • Гнучкий доступ до попередніх версій Office.

Лише зараз ви можете отримати максимальну вигоду, придбавши пакет Microsoft Office!

Пропозиція діє до 31 жовтня 2012 року – поспішайте розмістити замовлення!

Придбавши від 10 до 100 ліцензій для своєї компанії, ви отримаєте знижку до 25% на Microsoft Office 2010 Standard Microsoft Office 2010 Professional Plus.

ДОКЛАДНІШЕ
Лише зараз ви можете отримати максимальну вигоду, придбавши ліцензійний Microsoft Office! Пропозиція діє до 31 жовтня 2012 року – поспішайте розмістити замовлення! ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС
 
microsoft

Важлива інформація для власників CorelDRAW X3 або більш ранніх версій!!!

Спеціальна пропозиція від компанії Corel :

До 24 липня власники усіх попередніх легальних комерційних версій CorelDRAW МАЮТЬ ПРАВО ПРИДБАТИ Upgrade версію CorelDRAW GS X6.

У рамках пропозиції можна придбати тільки ліцензії Upgrade CorelDRAW GS X6, але не коробки. Але зробити upgrade можна буде і з коробкових версій, і з ліцензій.

Термін дії акції - до 24 липня 2012 року включно. Акція доступна на території Росії і країн СНД.

Власники CorelDRAW X3 і більш ранніх версій після придбання версії Upgrade повинні звернутися в службу технічної підтримки Corel(Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) для отримання спеціального ключа.

Після 24 липня в CorelDRAW Graphics Suite X6 змінюються правила: придбання upgrade версії - тепер її можуть замовити тільки власники двох попередніх версій CorelDRAW - X4 і X5.

 

Акція! 10% знижки на пакети легалізації Windows 7 Professional (Microsoft Windows 7 Professional Get Genuine Solution).

Get Genuine Solution

WinPro 7 RUS OLP NL Legalization GetGenuine - підходить для легалізації існуючої операційної системи на підприємстві, дає можливість використовувати всі попередні версії Windows.

Програмний комплекс Get Genuine Solution (GGS) Windows 7 Professional є зручним засобом легалізації операційних систем Windows 7 Professional. Додаток призначений для узаконення неправильно ліцензованих і піратських версій Windows 7 Professional, а також підтвердження легітимності використання попередніх версій.

Get Genuine Solution (GGS) Windows 7 Professional допомагає запобігти збоям, некоректності роботи комп'ютерного обладнання та ризику втрати секретної інформації. Даний продукт є простим у використанні засобом і орієнтований на малі й середні компанії.Склад комплекту поставки:

 • Ліцензійний сертифікат;
 • Доповнення до умов ліцензійної угоди;
 • Наклейка справжності операційної системи;
 • Права на використання продукту.

Умови спеціальної пропозиції:

 • Програма ліцензування: Open License
 • Термін дії акції: з 2 квітня по 30 червня 2012
 • Територія дії: Україна
 • Продукти: рішення по легалізації Get Genuine Solution (GGS)
 • Ліцензії для замовлення: L (ліцензія)
 • Мінімальна кількість: 1 ліцензія (для існуючих угод Open License) або 5 ліцензій (для нових угод Open License)
 • Максимальна кількість: необмежено
 • Мовна версія: російська, single (можливість використання придбаного продукту одним з 36 доступних мов).

Windows 7 Professional Legalization GetGenuine 1295 грн.

Windows 7 Professional Legalization GetGenuine wCOA 1380 грн.

ABBYY оголошує про початок акції «Безлімітний апгрейд»

Тільки в період з 1 по 29 лютого 2012 знятий ліміт на Upgrade (оновлення) зі старих версій ABBYY Lingvo та ABBYY FineReader. Тепер ліцензійні користувачі системи розпізнавання ABBYY FineReader (версій від 1.0 до 10) та електронних словників ABBYY Lingvo (версій від 1 до х3) зможуть отримати знижку 40% при переході на поточну версію. Крім цього, учасники акції отримають приємний бонус - ABBYY Lingvo х3 Medved Edition - словник сленгу, смайлів, комп'ютерних термінів і регіональної лексики.

Умови отримання поновлення:

 • Спеціальні умови діють з 01.02.2012 по 29.02.2012 включно.
 • Оновлення на ABBYY FineReader 11 зі знижкою 40% від рекомендованих роздрібних цін можуть придбати користувачі ABBYY FineReader (будь-якої версії від 1.0 до 10) Professional / Corporate Edition / Standard / Pro / Office.
 • Оновлення на ABBYY Lingvo х5 зі знижкою 40% від рекомендованих роздрібних цін можуть придбати користувачі ABBYY Lingvo (будь-якої версії від 1 до х3).

 

Увага!

 • Знижка не поширюється на пробні версії і на версії «Не для перепродажу».
 • Для отримання знижки при оновленні коробкового продукту необхідно здати дистрибутив продукту, з якого робиться перехід.
 • Для отримання знижки при оновленні ліцензій необхідно здати наявний сертифікат для обміну на новий.
 • Після установки будь-якого оновлення користувач втрачає право використання тієї версії, яка була підставою для цього поновлення.
 • Для навчальних закладів (УЗ) знижки на оновлення не надаються.

 

Microsoft Office 2010 зі знижкою 25%

Microsoft Office_2010

Поспішайте скористатися спеціальною пропозицією на Microsoft Office 2010!

Інформуємо Вас, що з 1 лютого по 30 квітня 2012 року діє спеціальна пропозиція для замовників сегменту малого та середнього бізнесу. За умовами акції замовник може придбати Microsoft Office 2010 Standard і Microsoft Office 2010 Professional Plus зі знижкою 25% за програмою корпоративного ліцензування (Open License).

Детальні умови акції:

 • Дана акція призначена тільки для замовників сегменту малого та середнього бізнесу;
 • Мінімальна кількість - 10 ліцензій, максимальна кількість - 100 ліцензій;
 • Мовна версія: українська, російська, single (можливість використання придбаного продукту однією з 36 доступних мов);
 • Програма ліцензування: Open License;
 • Знижка не розповсюджується: на академічних та державних замовників, а також на спеціальний рівень цін С.

Умови акції стосуються тільки певних продуктів, обмежені в часі і не підсумовуються з іншими знижками і спеціальними пропозиціями.

Звертаємо Вашу увагу, що не всі організації можуть взяти участь в акції.

 

Продовження промо-акції: «Оновлення ZWCAD зі знижкою 50%»

zwcad

Час проведення: 01.02.2012 - 29.02.2012.

Шановні користувачі!

Компанія ZWSOFT оголосила про продовження промо-акції: «Оновлення ZWCAD зі знижкою 50%».

Тільки до 29 лютого 2012 оновлення всіх версій до версії ZWCAD 2012 можна придбати зі знижкою 50%.

Акція діє з 1 по 29 лютого 2012 року.

Акція поширюється на всі версії ZWCAD ZWCAD Standard и ZWCAD Professional.

 

Це оновлення, якого Ви чекали!

corel x5

Компанія Corel пропонує всім користувачам оновити (upgrade) свої старі версії до CorelDRAW Graphics Suite X5 за спеціальною ціною 2 250,00 грн.

Це оновлення, якого Ви чекали!

CorelDRAW Graphics Suite X5 прискорює і спрощує виконання повсякденних завдань, дозволяючи економити час і творити з упевненістю.

 

 

 

 

 

Зимова знижка на російський WinZip.

WinZipУ період з 16 січня по 15 лютого компанія Corel Corporation надає додаткову 35% знижку на багатокористувальницькі ліцензії WinZip 15 RU (і Standard, і Professional версій).

Завдяки даній пропозиції користувачі отримають можливість істотно заощадити при придбанні російської версії архіватора WinZip.

Це зниження ціни поряд з технологічними перевагами WinZip над конкурентами - вагома причина задуматися зараз про придбання WinZip.

Акційна ціна 128,00 грн.

 

Спеціальна пропозиція на upgrade креативних програм!

Adobe

Суть акції : при оновленні до останньої версії окремих програмних продуктів і пакетних версій CS2, CS3 і CS4 на які поширюється спеціальна пропозиція, замовники зможуть заощадити 20% від вартості оновлення.

Акція діє до 31 грудня 2011 року продовжено до 15 березня 2012.

Версії: CS2 (увага: оновлення до версій CS5 і CS 5.5 є останньою можливістю оновити цю версію), CS3 і CS4.

Продукти, що беруть участь в акції: After Effects, Audition, Dreamweaver, Fireworks, Flash Pro, Illustrator, InDesign, Photoshop, Photoshop Extended, Premiere Pro, а також пакети Design Premium, Design Standard, Web Premium, Production Premium і Master Collection.

Мовні версії: російська, англійська.

Способи оновлення: тільки оновлення одного пакету до іншого пакету або однієї окремої програми до іншої програми.

Платформа: Macintosh і Windows.

Сегмент: комерційні підприємства і державні організації (спеціальна пропозиція не поширюється на учбові заклади).

Тип продукту: коробкові версії і корпоративні ліцензії по програмах TLP, CLP 4.5, CLP 5.0, EA 2.

 

- 70% на всі українські версії продуктів 

Компанією Adobe запущена безпрецедентна акція -70% на всі українські версії пакетів і окремих програм, що входять до складу креативної лінійки Creative Suite 5 та родини Acrobat X new.

Скористайтесь можливістю придбати професійні продукти, зі світовим ім"ям за українською ціною

 

Шановні архітектори!

ArchiCAD 15

Компанія GRAPHISOFT, один з найбільших світових розробників і постачальників програмного забезпечення для ринку архітектурно-будівельного проектування, спеціально до Всесвітнього Дня Архітектури, дарує вам знижку 18%.

Тільки в період з 5 жовтня по 31 грудня 2011 р. у вас є унікальна можливість придбати ArchiCAD 15 зі знижкою!

Знижка діє тільки на нові ліцензії ArchiCAD 15.

Знижка не поширюється на ArchiCAD Star (T) Edition 2011, оновлення версій, а також на продукти, що розширюють можливості ArchiCAD (MIP Modeler, EcoDesigner, BIMx).

Акційна ціна 37500,00 грн.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053