ABBYY Lingvo x6 Три мови. Для компаній та організацій.

995 грн. (ліцензія)

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Поставка продукції можлива у коробковій версії або версії для завантаження.

ABBYY Lingvo x6 Три мови Для компаній та організацій – новітня версія унікальних електронних словників для перекладу та навчання, написання та читання текстів на іноземних мовах.

Корпоративне ліцензування

Для компаній та організацій пропонується гнучка система корпоративного ліцензування для Lingvo x6 Для компаній та організацій.: знижки залежно від кількості придбаних ліцензій, зручні інструменти розгортання локальної мережі організації і мережевий Менеджер Ліцензій для їхнього централізованого адміністрування.

Існує два основних типи ліцензій: на робоче місце і для спільного використання («конкурентні»).

Ліцензії на робоче місце

Одну ліцензію цього типу можна встановити і використовувати тільки на одному робочому місці. Наприклад, компанія придбаває програмне забезпечення з 5 ліцензіями на робоче місце. У цьому випадку, згідно з ліцензійною угодою з кінцевим користувачем, програму може бути інстальовано тільки на 5 комп'ютерів. Ліцензії на робоче місце рекомендуються для комп'ютерів, які можуть бути відключені від корпоративної мережі, наприклад, ноутбуків.

Ліцензії для спільного використання

Програмне забезпечення може бути інстальовано на необмеженій кількості комп'ютерів в межах локальної мережі підприємства, при цьому одночасно його можна буде запустити і використовувати на кількості робочих станцій, що не перевищує кількості наявних ліцензій. Програмне забезпечення з ліцензіями для спільного використання повинно інсталюватися тільки в режимі мережевої інсталяції згідно з інструкціями, наведеними у посібнику адміністратора. Робочі станції, які використовують такі ліцензії, повинні бути постійно підключені до локальної мережі.

Корпоративні ліцензії:

  • ABBYY Lingvo x6 Три мови Для компаній та організацій. Ліцензія на одночасний доступ (від 1 до 20) 1300.00 грн.
  • ABBYY Lingvo x6 Три мови Для компаній та організацій. Ліцензія на одночасний доступ (від 21 до 50) 1220.00 грн.
  • ABBYY Lingvo x6 Три мови Для компаній та організацій. Ліцензія на робоче місце (від 1 до 20) 995.00 грн.
  • ABBYY Lingvo x6 Три мови Для компаній та організацій. Ліцензія на робоче місце (від 21 до 50) 935.00 грн.

  * Купівля оновлень доступна тільки для користувачів попередніх версій продуктів.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053